Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

O společnosti

ALTAXO vzniklo v roce 2013 sloučením 4 společností zabývajících se poradenskými službami v oblasti zakládání a prodeje obchodních společností, odkupu společnostívirtuálních sídel, vedení účetnictví a dalších přidružených služeb.

V současnosti jsme největší společnost v tomto oboru na česko-slovenském trhu a spolupracujeme s desítkami odborníků v oblastí účetní a daňové problematiky, notáři a advokáty. Máme několik tisíc klientů, mezi které patří advokáti, notáři, státní i nestátní organizace a další. 

Společnost neustále roste - za rok 2019 tržby v oblasti služeb pro podnikatele narostly o 20%, v roce 2020 o 28%. V poskytování účetních služeb byl nárůst tržeb v roce 2019 o 11%, v roce 2020 o 20%. Souhrnný obrat za všechny služby za rok 2020 dosáhl 41,8 milionu Kč. 

Specializujeme se na poskytování komplexních služeb pro podnikatele v ČR i SR zároveň, což z nás na trhu činí první volbu pro klienty, kteří podnikají v obou zemích zároveň.

V portfoliu našich služeb naleznete zakládání a prodej obchodních společností (s.r.o., a.s. a SE), nejširší nabídku vlastních virtuálních sídel v ČR, zakládání a prodej zahraničních společností, vedení účetnictví a daňové poradenství, likvidaci společnostíodkup společností a další přidružené služby.

Náš tým se v současnosti skládá z více než 40 interních a externích pracovníků, kteří jsou Vám plně k dispozici.

Sídlíme v Praze, máme zřízeny pobočky v Brně a Bratislavě.

Klademe maximální důraz na spokojenost naší klientely s vědomím faktu, že právě tato veličina je rozhodující pro úspěch jakékoliv poradenské společnosti. Nabízíme flexibilitu, otevřenost a individuální přístup.

Na následujících stránkách naleznete podrobnější přehled našich služeb. Věřím, že si u nás vyberete a budu se těšit na naší případnou budoucí spolupráci!

 

Ing. Přemysl Kubáň

předseda představenstva

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!