Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Dotace 2015

Pro rok 2015 je vypsána celá řada zajímavých dotačních programů. Ať už začínáte podnikat a rozjíždíte úspěšný projekt nebo chcete zafinancovat další své projekty, na které jste přišli až v průběhu podnikání, s těmito programy máte jedinečnou příležitost. Pokud máte hluboko do kapsy, nemusíte sahat na své našetřené finanční prostředky nebo si půjčovat v bance, dotace pro rok 2015 vyřeší vaše problémy.  

Aktuální dotační programy pro rok 2015  

Evropská unie již v roce 2013 vyhlásila, v rámci jakých dotačních programů budou moci podnikatelé žádat o peníze. Aktuální dotace z EU jsou na roky 2014 až 2020. Podnikatelé v rámci nich mohou získat opravdu zajímavé finanční prostředky. Z původních 26 operačních programů, které byly platné do konce roku 2013, jich zůstalo pouze 18. Došlo tedy k výraznému zjednodušení dotací, rozhodně ne na úkor vyplácení finančních prostředků.   Během těchto let můžete žádat o podporu na své podnikání ze strukturálních fondů. Peníze jsou zde poskytovány po celé období, takže se nemusíte bát, že byste něco zameškali, jelikož se nacházíme teprve na jeho začátku. Výzvy, kterou jsou ale vyhlašovány, jsou časově omezené, a ty se tedy vyplatí si pohlídat. Pokud se chystáte dotací využívat pravidelně, je určitě dobré zaměstnat na tuto činnost člověka, nebo využít specializované firmy, která vám se zprostředkováním dotace pomůže.  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Operační programy EU na roky 2014 až 2020  

Peníze můžete čerpat v rámci několika operačních programů. Zmíníme například OP Podnikání a Inovace pro konkurenceschopnost, OP Životní prostředí, OP Zaměstnanost, OP Výzkum, vývoj a vzdělávání nebo OP Doprava. Speciální operační program je zřízen pro Prahu a také fungují programy mezinárodní a příhraniční spolupráce, v nichž si také možná vyberete. Pokud chcete mít úspěšný rok 2015, s žádostí o dotaci rozhodně váhat nemusíte. Požádat bylo možné již v červnu roku 2014.

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!