Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Před založením offshore společnosti

Nejčastějšími důvody pro založení offshore společnosti je:

  • daňová optimalizace
  • ochrana majetku
  • anonymita vlastnictví
  • využití výhod odlišného právního prostředí
  • image

Na co si dát pozor při optimalizaci daní pomocí offshore společnosti?

Jak se může na první pohled zdát, k účinnému snížení daňové povinnosti nestačí pouze založení nějaké offshore společnosti a znalost základních pravidel pro její užívání. Avšak pouhé založení této společnosti bez odborné analýzy a připravené koncepce je spíše problémem než užitkem.

Je nutné věnovat této problematice patřičný čas a péči plánováním, analýzou a vhodným řízením.

Důležitá je koncepce offshore podnikání!

Je potřeba zvážit každou transakci mezi společnosti a znát detailně daňové a právní aspekty. Konzultace s odborníkem vám zajistí správně zvolenou koncepci v rámci daňové optimalizace.

Anal&yacyacute;za transakcí

Aby se zajistilo dlouhodobé fungování společnosti a vyhnulo problémům s finančními úřady je potřebné analyzovat přesnou podstatu budoucích transakcí.

Výběr offshore

Každá země se liší svými výhodami a nutné zvážit účel Vámi požadované společnosti. Některé země zdaňují offshore velice nízkou daňovou sazbou, některé paušální daní.

Povinnosti spojené s offshore společností

Je potřebné si zjistit, zda nevznikají další povinnostiv souvislosti s offshore společsnotí např. apostilační doložka, účetnictví, oznamovací povinnost atd.

Cena offshore společnosti

Pro zájemce je vhodné sledovat co všechno je zahrnuto v rámci založení offshore společnosti. Některé firmy nabízejí výhodné ceny, které však nezahrnují všechny důležité položky. V případě naší společnosti si můžete být jisti kompletním servisem.

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!