Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Jak vytvořit web levně

Webové stránky jsou nutností pro každého podnikatele, který chce, aby o něm bylo slyšet. Jejich prostřednictvím můžete prezentovat informace o své firmě online, takže vás nalezne opravdu každý. Pokud jste se ale rozhodli pro velké firemní investice, je možné, že na drahý web, který by perfektně prezentoval veškeré vaše služby, již peníze nezbývají, nebo drahé webové stránky nejsou právě teď vaší prioritou. To ale vůbec nevadí, vytvořit web jde i levně.  

Vlastní web na .cz doméně  

Doména stojí pár korun. Určitě byste si tedy měli vybrat doménu .cz, pokud tedy chcete působit v Čechách, ne v zahraničí. Zahraniční firmy volí nejčastěji doménu .com, k dispozici jich ale je celá řada. Kromě domény budete potřebovat také hosting. Můžete využít nějaký zdarma i placený. Placený webhosting vám přinese větší servis, možnost využití celé řady doplňkových služeb nebo také rychlejší web, který potřebujete. Většinou se tedy vyplatí těch pár korun za hostování webu zaplatit.  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Na webových stránkách pak stačí nainstalovat již nějaký existují redakční systém (z těch hojně používaným zmíníme například WordPress). Pak vytvoříte menu, kategorie a vše naplníte texty. Obsah na webu je velmi důležitý. Stejně tak ale jeho grafika, která by měla lahodit lidskému oku. Grafické prvky a důmyslné texty na váš web přivedou nové klienty, kteří vás budou moci kontaktovat proto, aby využili vašich služeb nebo zakoupili vaše výrobky.  

Webová prezentace nebo internetový obchod  

WordPress nebo jiný redakční systém je vhodný především na weby, které pouze prezentují svou činnost. Jestliže máte e-shop, jehož produkty chcete nabídnout online, je lepší vsadit na nějaké hotové řešení, do kterého pak stačí nahrát svoje produkty, vyplnit k nim nezbytné informace a začít je prodávat. Oba způsoby vám zajistí vytvoření webu levně v řádu tisíců korun.  

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!