Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Levné webové stránky

Levné webové stránky nabízí na internetu mnoho IT firem. Ani levný web nutně nemusí být nekvalitní. Nepočítejte však s tím, že bude dokonale vyšperkovaný jako web vaší konkurence. Levné webové stránky často mají nějaké mouchy. Jejich pořizovací cena je však od těch profesionálních diametrálně odlišná. Často už za pár jednotek tisíc získáte vlastní web, kterým se můžete prezentovat. Je to rozhodně lepší volba než nějaká vizitka v internetovém katalogu.  

Doména a webhosting  

Výběr domény je opravdu základ. Pokud tvoříte firemní web, doporučuje se vybrat takovou doménu, která odpovídá názvu vaší firmy. Vše tedy začíná už při výběru názvu, který by měl být právě i pro doménu volný. Zvolit samozřejmě můžete i něco jiného. Pokud nebudete z firmy budovat svou značku, nemělo by to ničemu vadit. Pouze pokud vás bude někdo na internetu hledat pod názvem vaší společnosti, je potřeba takový web dobře optimalizovat, aby vás opravdu bez problémů nalezl.

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Redakční systém nebo internetový obchod  

Levné webové stránky většinou nemají vlastní redakční systém, který by jim nějaký programátor vyvinul na míru. Vyplatí se zde vybírat spíše z hotových řešení, která jsou ale také hojně využívána a vhodná pro různé projekty. Jestliže chcete internetový obchod, můžete si za měsíční poplatek pronajmout také hotové řešení, které vám usnadní práci a výrazně sníží vaše náklady.  

K samotnému webu patří také grafika, kterou si můžete za pár korun od levného grafika navrhnout nebo si zakoupit již existující šablonu. U té ale riskujete, že na internetu bude i někdo, kdo ji také používá. Pokud však chcete ušetřit, tak touto volbou snížíte cenu webu o tisíce korun.  

Nakonec stačí naplnit web texty, případně také produkty, které budete prodávat. Uveďte zde několik způsobů, jak vás mohou vaši zákazníci kontaktovat a uvidíte, že brzy vám začnou přicházet nové objednávky. Podívejte se též na weby konkurence, ve kterých můžete nalézt zajímavou inspiraci.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!