Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Jak rozjet byznys na venkově?

Podnikání na venkově vůbec nemusí být složité. Ba naopak, venkov disponuje celou řadou výhod. Je zde klidná a čistá příroda a také velmi výhodné ceny za podnikatelské prostory. Sídlo firmy vám zde tak nevyjde draho. Často můžete využít i možností různých dostaveb, dostaveb a seženete zde také klientelu - jestliže se soustředíte na řemeslné činnosti.

Najděte si ideální lokalitu 

Místo podnikání na venkově je pravým protipólem pro sídlo firmy v Praze. Nižší cena je kompenzována nedostupností služeb a infrastruktury. Dobré je proto tedy volit venkov, který je v blízkosti většího města. Ideálně v okruhu do cca 20 kilometrů. Zde jsou ceny příznivější a mnohdy tu funguje i napojení na veřejnou městskou dopravu, které oceníte především vaši zaměstnanci. Čím jsme dále od města, tím ceny za pozemky a stavby klesají a zhoršuje se také infrastruktura. Kromě koupě nemovitosti se můžete rozhodnout také pro pronájem. Poskytnutí sídla druhou osobou je na venkově za opravdu lidové ceny. 

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Nezapomínejte na to, že místo pro váš byznys je potřeba přizpůsobit vaší konkrétní činnosti. Možná zjistíte, že na venkově vůbec nemůžete fungovat a město je tím pravým pro vás. Nebo naopak se vám zde bude dařit ještě lépe než v přeplněné městské zástavbě. Vždy si přeci můžete ve městě zřídit virtuální kancelář a schůzky se svými obchodními partnery realizovat tam. Je to i logičtější. Na venkově se totiž příliš nezřizují restaurace, takže by vám pro případné občerstvení byla k dispozici pouze firemní kuchyňka nebo kantýna. 

Rozhodně věnujte pozornost i dopravním nákladům, které musíte na přesuny vynaložit. Venkov poskytuje příležitosti pro začínající podnikatele mnoha různých oborů. Pro spojení se svými zákazníky dnes už rozhodně není nutný osobní kontakt. Můžete využít e-maily, newslettery, letáky nebo sociální sítě.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!