Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Jak zajistit bezpečnost firemních prostor?

Bezpečnost u firemních prostor můžete zajistit obdobně jako u svého soukromého majetku. Berte jenom v potaz, že riziko poškození nebo vloupání je zde o něco vyšší. Při zřizování sídla firmy byste se měli zajímat o celkovou bezpečnost okolí i o zabezpečení samotné budovy, ve které se chystáte svou činnost provozovat. Ze značné míry můžete zabezpečení samozřejmě ovlivnit i sami, a to i u pronajatých prostor, kde dochází k poskytnutí sídla někým jiným.

Zvolte si kvalitní zabezpečení 

Bezpečnost můžete výrazně zvýšit použitím kvalitních zámků a další zabezpečovací technikou, jakou jsou například alarmy nebo kamerové systémy. Asi nejjednodušší a zároveň velmi efektivní cestou je pro sídlo firmy zvolit elektronické zabezpečovací systémy. Jedná se o detektory, které zaznamenávají pohyb, zvuk, únik plynu. Rozhodně zajímavou možností jsou také ploty s ostrahou nebo se psy (ty vyjdou o něco levněji), infračervené a mikrovlnné bariéry či inteligentní závory. Jak můžete tedy sami vidět, na výběr máte z mnoha typů zabezpečení. I když máte třeba sídlo firmy v Praze a myslíte si, že je maximálně bezpečné, na alespoň minimální zajištění nezapomínejte.

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Výběr vhodné lokality 

Kromě zabezpečení samotné budovy hraje velkou roli i lokalita. I sídlo firmy Praha se může nacházet v rizikové oblasti, do které se bojí vstoupit lidská noha. Ve vašem zájmu je tedy zvolit takovou oblast, která je obecně považována za bezpečnou. Jedná se většinou o centra měst, ve kterých funguje veřejné osvětlení. Naopak lokality na předměstích a v zapadlých uličkách jsou mnohem rizikovější. 

Zabezpečení je dnes až nutností pro čerpací stanice, obchody se šperky nebo drahou elektronikou. Kanceláře jsou jen málokdy cílem zlodějů. Nezapomeňte také zajistit své sklady, ve kterých mnohdy leží zboží za sta tisíce korun.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!