Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Jak zařídit, vybavit a využívat zasedací místnost?

Čas od času každý podnikatel potřebuje využít zasedací místnost. Ta se mu hodí například pro jednání s obchodními partnery, pro porady se zaměstnanci i externími pracovníky. Velikost zasedací místnosti můžeme posuzovat podle její kapacity. V praxi se tak rozlišují zasedací místnosti pro 10 až 50 osob, které nabízejí různé vybavení a samozřejmě i možnosti vlastního doplnění. 

Zasedačka může být přímo součástí vašich prostor. Rovněž si ji můžete i pronajmout nebo zajistit jako tak zvanou virtuální kancelář. Základem každé zasedací místnosti je její vybavení. Kromě stolů a židlí by se v ní měly nacházet také skříňky, počítače, projektor a další nezbytné technické a nábytkové zařízení. Dobré jsou v zasedačkách prostorné stoly, ke kterým mohou usednout všichni účastníci porady, briefingu nebo jednání. Nezapomeňte ani na bar pro zajištění nápojů a lehkého občerstvení. To oceníte zejména v případě, že se vaše schůzka protáhne na několik hodin.

 

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Pronajatá zasedací, konferenční nebo školící místnost 

Pronájem představuje nejčastější způsob získání zasedací místnosti. Díky pronájmu ji získáte přesně v momentě, kdy ji budete potřebovat. Vaše sídlo firmy tak vůbec nemusí být místností vybaveno. Běžná je také zasedací místnosti jako virtuální kancelář. Za jednorázový poplatek získáte moderně zařízené prostory připravené k vašemu působení. Konferenční místnosti si rovněž můžete pronajmout od různých soukromých firem, u kterých zaplatíte buď hodinovou nebo denní sazbou za využívání prostor. Zasedací místnost je také většinou možné pronajmout na několik dní  - například v případě vícedenního školení.

Využívejte svou zasedací místnost efektivně 

Již jste se tedy mohli dočíst, že pronájem zasedací místnosti je srovnatelný jako poskytnutí sídla firmy. Platíte částku stanovenou pronajímatelem za využívání těchto prostor. V zasedací místnosti spolu mohou všichni rychle a bezproblémově komunikovat.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!