Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Proč je důležité propojení sídla firmy s dopravou?

Propojení dopravní infrastruktury a vaší společnosti je velmi důležité. Zaručuje, že se k vám bezpečně a spolehlivě dostanou vaši zaměstnanci, obchodní partneři i kolegové. Města jistě nabízí hustší dopravní síť než venkov. Situujte sídlo firmy i sklady v blízkosti dopravních cest a efektivně využívejte možných způsobů dopravy. Výrazně si tak minimalizujete zbytečné náklady na přesun.

Hromadná doprava k firmě i ke skladům 

Hromadná doprava je rozšířená ve všech oblastech republiky. Reprezentuje ji především doprava autobusy, vlaky a hromadná doprava ve městech - trolejbusy, autobusy, tramvaje nebo metro. Jestliže máte sídlo firmy v Praze, pravděpodobně tuto formu dopravy hojně využijete. Je spolehlivá a ve velkém dopravním provozu se vyplatí také z časového a finančního hlediska. V Praze je tedy podíl lidí dopravujících se veřejnou dopravou mnohem vyšší než na venkově. Je dobré mít zastávku v blízkosti firmy. Jestliže máte sídlo firmy na venkově, myslete na to, že autobusy a vlaky jezdí jen ve frekventované hodiny. 

Do skladových prostor a z nich se zajišťuje doprava dodávkami, nákladními automobily nebo vlaky. Zde je potřeba rozlišit, jak velká je vaše firma a jaký způsob dopravy se vám tedy vyplatí.

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Individuální doprava 

Z individuální dopravy můžeme zmínit zejména automobily a jízdní kola. Pro oba typy dopravních prostředků je nutné zajistit vhodné parkování. Při poskytnutí sídla druhou osobou se zajímejte o to, zda je možné k firemním prostorám získat také garáž či nějaká parkovací místa. Jestliže ne, porozhlédněte se v okolí a hledejte vhodná parkoviště - ideálně bezpečná a s parkováním zdarma. 

Jestliže řešíte sídlo jako virtuální kancelář, na vhodné parkování se v blízkosti budovy skoro vždy můžete spolehnout. Ať už jste v centru města nebo na okraji.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!