Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Sídlo společnosti u internetového obchodu

Jestliže se chystáte provozovat internetový obchod a hledáte ideální místo pro své podnikání, určitě si přečtěte následující řádky. Jaké sídlo bude nejlépe působit na vaše zákazníky? Jaká lokalita v nich dokáže vzbudit tak žádoucí důvěru? V článku vám doporučíme několik bodů, na které bude dobré si při zřizování sídla firmy zaměřit.

Zvýšení důvěryhodnosti e-shopu 

Na lidi obecně dobře působí sídlo firmy ve velkém městě - například sídlo firmy v Praze, v Brně, Plzni nebo v Ostravě. Takové sídlo si můžete pronajmout, koupit i zajistit jako virtuální kancelář. Prestižní lokalita výrazně přispívá ke snadné zapamatovatelnosti a přehlednosti. Virtuální kancelář vám poskytne adresu a s ní spojenou administrativu.

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Skladové prostory

Snad všechny obchody dnes využívají skladové prostory. Je nutné držet určité zásoby, a to je jen málokdy možné v malé kanceláři. Při poskytnutí sídla pronajímatelem se tedy zajímejte o rozměry kanceláří, sklepů a dalších prostor. Sklady je dobré mít v blízkosti kanceláře a zajistit k nim také dobrou dopravní obslužnost. Výrazně si minimalizujete celkové náklady.

Osobní odběr a zasílání zboží 

Tato problematika opravdu představuje samostatnou kapitolu. Zboží je nutné dopravit k zákazníkovi co nejrychleji a v perfektním stavu. Pro přepravu můžete využít služeb České pošty nebo některé zásilkové společnosti působící v ČR. Za převoz samozřejmě platíte. Pokud ale posíláte větší množství balíků, je možné dosáhnout na výhodnější ceny. Je nezbytné zajistit dobrou dopravu k vašemu sídlu a ke skladovým prostorám, u kterých zboží dopravci předáváte. Osobní odběr můžete realizovat prostřednictvím sítě odběrních míst. I z tohoto pohledu se vyplatí sídlo v Praze. Žije v ní totiž nejvíce lidí, kteří se osobně pro své objednávky mohou snadno dostavit. I tento výdej můžete zpoplatnit symbolickým poplatkem.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!