Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Vybíráme stůl a židli do kanceláře

Správně zvolený kancelářský nábytek je zárukou pracovního komfortu. Výrazně přispívá k růstu pracovního nasazení a pracovní výkonnosti. Kvalitní vybavení do kanceláře byste proto měli pořídit nejen sobě, ale také svým zaměstnancům. Tím základním je stůl a židle. Při výběru se zaměřte na kvalitu materiálů, celkové provedení a další specifické aspekty.

Výběr kancelářské židle

Začnete s výběrem kancelářské židle do sídla vaší společnosti. Právě židle nebo křeslo zajišťuje pohodlné posezení po celou pracovní dobu, která obvykle trvá alespoň běžných 8 hodin denně - u mnoha podnikatelů je i delší. Židle by vám tak měla vyhovovat svou velikostí, rozměry opěrek a sedadla. Z židle vás rozhodně nesmí bolet záda, krk ani jiné části vašeho těla. Při výběru materiálu myslete na to, že na židli budete sedat během celého roku - tedy během horkých letních i chladnějších zimních dnů. Pro hlavní sídlo firmy - do své kanceláře - volte židli, která plně odpovídá vašim specifickým nárokům a požadavkům.

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Výběr psacího stolu 

Druhou nezbytnou částí nábytku je psací stůl. V případě poskytnutí sídla pronajímatelem je možné, že kancelář již bude nějakým stolem vybavena. Pokud vám však ten nevyhovuje, pořiďte si raději vlastní. U stolu jsou tím základním jeho rozměry. Musí být dostatečně vysoký a široký, aby se na něj vešlo vše, co potřebujete. Minimálně by měl mít alespoň 1,5 na 0,5 metru. Běžně na něj umísťujeme monitor, myš, klávesnici, případně i nějaké květiny nebo fotografie. U psacího stolu je také velmi důležitý úložný prostor, kterým stůl disponuje. Ten vytvářejí praktické boxy, šuplíky nebo přihrádky. Tento prostor můžete zakoupit samostatně nebo přímo se stolem. 

Jestliže máte sídlo firmy jako virtuální kancelář, většinou si nábytek již sami zvolit nemůžete. Z této kanceláře však prakticky nepracujete, využíváte ji pouze ke schůzkám. Navíc kanceláře bývají vybaveny kvalitně zpracovaným nábytkem, který odpovídá běžným normám a standardům.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!