Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Kdy je vhodné začít podnikat?

Jaká je vhodná doba pro zahájení podnikatelské činnosti? Mnozí lidé začínají podnikat již při škole. Pokud už v této době máte dobré zázemí, je to ideální příležitost. Stejně tak pokud chodíte do zaměstnání, které vás už neuspokojuje, ale zároveň vám dává dostatek času a prostoru k tomu, abyste se mohli věnovat svému vlastnímu byznysu, je ideální šance vlastní projekt vyzkoušet.  

Podnikání jako vedlejší činnost  

Pokud začnete podnikat jako OSVČ při práci nebo při studiu, vaše činnost bude vnímána jako vedlejší. To znamená, že nebudete muset hradit téměř žádné zálohy. Zdravotní i sociální pojištění jsou v takové situaci opravdu minimální a v mnoha případech tyto odvody vůbec nemusíte hradit. Díky tomu, že budete mít zároveň stálý příjem, můžete si ušetřit spoustu starostí a začít pozvolna podnikat. Jakmile se začne vaše podnikání více rozvíjet, můžete dát ve své práci výpověď a začít se na svou vlastní činnost soustředit naplno.  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Pokud se chcete věnovat svým vlastním projektům, je podnikatelská činnost ideální. Česká republika pro podnikání poskytuje dobré zázemí. Odvody zde nejsou příliš vysoké, takže nezatíží vaši peněženku. Jestliže se chcete svým projektům věnovat opravdu naplno a i do budoucna je rozvíjet, je ideální založit si obchodní společnosti. Z nich připadá v úvahu především společnost s ručením omezeným, která je rychle a snadno založená, nyní s kapitálem již od 1 Kč.  

Začátek podnikání vyžaduje nápady  

Do podnikání byste se měli pustit jen tehdy, když máte dobré nápady, které by mohly být úspěšné. Podnikat dnes může úplně každý. Nejenže dáte práci sobě, ale také můžete zaměstnat další lidi a tím být pro společnost opravdovým přínosem. Tito lidé vám navíc ve vašem úspěchu pomohou. Ne každý však s podnikáním uspěje. Než začnete podnikat, udělejte si důkladný průzkum trhu, abyste zjistili, po čem je poptávka a kde chybí nabídka.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!