Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Při založení společnosti s naším kapitálem nemusíte nic investovat

Láká vás založení obchodní společnosti a podnikání s vlastní firmou, ale nemáte potřebný kapitál, který je nutné do korporace vložit? Pak je pro vás ideálním řešením založení obchodní společnosti s již splaceným základním kapitálem. Zde je možné vybírat mezi společností na klíč - ta na míru odpovídá vašim představám - a již založenou ready made firmou, připravenou k okamžitému prodeji.  

Společnost s ručením omezeným nebo akciová společnost  

Volit zde můžete z obchodních společností nejběžnějších typů - z akciové společnosti a ze společnosti s ručením omezeným. Oblíbená je též evropská akciová společnost, určená pro podnikání na evropských trzích. Ta uspokojí požadavky všech, kteří plánují náročnější projekty v celoevropském měřítku.  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Záleží pouze na vás, jakou formu obchodní společnosti si vyberete. Založení je podobně náročné u společnosti s ručením omezeným i u akciové společnosti. Liší se od sebe pouze ve výši kapitálu, ve struktuře vedení a v dalších drobnostech.  

Obecně je s.r.o. vhodnější na menší projekty a a.s. na větší projekty. S a.s. se také pojí vyšší náklady, a pokud si ji necháte založit u specialisty, vyjde vás samozřejmě o pár tisíc korun dráž. Jako již založenou ready made firmu s.r.o. zakoupíte s cenou kolem 14 900 Kč a a.s. stojí přibližně 55 000 Kč.  

Neřešte základní kapitál  

Zatímco pro založení s.r.o. vám stačí kapitál ve výši 1 Kč, k a.s. potřebujete 2 000 000 Kč. Jedná se o opravdu značné množství peněz, které má málokterý podnikatel k dispozici na svém běžném účtu. Než si je složitě půjčovat a splácet z nich úroky, nabízí jistě vhodnější řešení založení společnosti se složeným kapitálem u specialisty, kdy nemusíte platit ani korunu. Kapitál totiž nemusí být ve společnosti fyzicky přítomen, je pouze nutné jej do ní vložit při zakládání. Plně splacený základní kapitál vám navíc zajistí, že nebudete muset vy sami ručit za závazky společnosti, což se dělá pouze do výše nesplaceného vkladu.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!