Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Firmy na klíč

Firma na klíč je specifickým typem obchodní společnosti. Pokud chcete začít rychle a bez starostí podnikat, je pro vás ideální si takovou společnost pořídit. Firmy na klíč jsou stále oblíbenější. Je to především z důvodu, že málokdo má čas řešit potřebnou legislativu k založení své společnosti. Navíc mnoho lidí se obává, že při zakládání pochybí, a tak se mnohem raději obrátí na specialistu, který vše nezbytné zařídí za ně a oni budou mít 100% jistotu bez problémů založené firmy.  

 

Založení firmy na klíč  

Založení firmy může být složité jak pro začínající, tak i pro zkušené podnikatele. Pokud se v naší legislativě neorientujete, brzy jistě narazíte, že nerozumíte všemu, co je potřeba splnit. V takovém případě je ideální obrátit se na specialistu, který vše nezbytné vyřídí za vás. Služba založení firmy na klíč je vhodná pro každého, kdo chce šetřit svůj čas a vše zařídit bez zbytečných komplikací.  

 

Služby v rámci založení firmy na klíč  

Co vše získáte v rámci založení firmy na klíč? Specializované společnosti nabízejí rychlou odezvu při zajištění firmy a také samozřejmě její rychlé založení. Je však nutné počítat se lhůtami veřejných orgánů, protože založení firmy zabere více než 1 den. Pokud nechcete na její založení dlouho čekat, můžete se rozhodnout pro koupi ready made společnosti, kterou získáte okamžitě a ihned se tedy budete moci naplno věnovat svému podnikání.  

Pro založení firmy na klíč obvykle stačí jen jedna osobní schůzka, na níž definujete své konkrétní požadavky. V rámci tohoto založení získáte firmu okamžitě připravenou k podnikatelské činnosti. Účelem firem na klíč je, abyste v sami nemuseli vůbec nic zařizovat. Obvykle je možné využít i celé řady doplňkových služeb, jako je například mzdové a účetní poradenství nebo právo. Další oblíbenou službou je také zřízení virtuálního sídla, které však k firmě na klíč není podmínkou. Vy sami definujete, o jaké služby máte přesně zájem.    

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!