Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Proč koupit hotovou společnost

Hotové neboli ready made společnosti se těší stále velké oblibě, a to nejen u nás v Čechách, ale hojně se zakládají po celém světě. Pokud chcete začít podnikat rychle a bez zbytečných komplikací, je pro vás právě koupě takové firmy ideálním řešením. Získáte ji během okamžiku, bez zbytečných finančních a časových nákladů navíc a také vše pohodlně zařídíte ze svého domova. Není tedy divu, že tahle služba je v posledních letech velice populární.  

 

Vyberte si vhodnou právní formu  

V nabídce obchodních společností můžete vybírat z několika právních forem. Asi nejoblíbenější je ready made společnost s ručením omezeným, s níž se pro zkušené ani začínající podnikatele nepojí žádné velké povinnosti. Na druhém místě je o něco náročnější akciová společnost, která se hodí především na větší projekty. S mezinárodní působností se zakládá evropská akciová společnost. I to je velmi oblíbená právní forma pro ty z vás, kteří chtějí působit za hranicemi.  

 

Koupě hotové společnosti během 1 dne  

Koupě hotové společnosti má tu výhodu, že vše nezbytné pohodlně zařídíte během jediného dne. Stačí jen kontaktovat poskytovatele ready made služeb a objednat si u něj tuto společnost. Obvykle můžete vybírat jak z nově založených firem, tak i z ready made společností z historií. Oba typy mají své výhody. Když byste ale svou firmu zakládali sami, tak historii opravdu nezískáte.  

 

Bezproblémovost ready made řešení  

Zakoupená hotová společnost představuje bezproblémové řešení pro každého, kdo chce podnikat. Jedná se o efektivní řešení, které tedy můžete doporučit i vám. Vyberete si firmu, co vzbudí ve vašich zákaznících větší důvěru než ta nově založená.  

Navíc v rámci jedné ceny získáte živnostenské oprávnění, zápis v obchodním rejstříku, vyřízení registrace ke všem nezbytným daním i registrace u dalších potřebných veřejných orgánů a institucí. Důvodů, prč koupit hotovou společnost, byste tedy mohli najít opravdu mnoho. Důležité je však říci, že bude založená opravdu profesionálně a vy s ní budete jistě na 100 % spokojení.

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!