Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Internet banka od GE Money bank

Internet banka je speciální služba internetového bankovnictví, kterou mohou využívat pouze klienti GE Money bank. Pokud tedy uvažujete o zřízení běžného či podnikatelského účtu, u GE Money k tomu máte jedinečnou příležitost. Internet banka vyřeší všechny starosti za vás. Pokud tedy chcete rychle převádět peníze a mít je dostupné kdykoliv a kdekoliv, s účtem od GE Money bank rozhodně neváhejte.  

 

Zřízení Internet banky  

Pokud si chcete internet banku zřídit, doporučujeme vám navštívit pobočku GE Money bank a zde se domluvit na konkrétních podmínkách ke svému účtu. Internet Banka se označuje též jako GE Money Manager, který se využívá pro správu financí. Abyste jej mohli využívat, musíte zde mít zřízený účet, jinak vám Internet banka k ničemu nebude. Pokud ji budete chtít, nezapomeňte o této skutečnosti informovat pracovníky v bance.  

 

Výhody Internet banky  

Používání Internet banky je výhodné z celé řady důvodů. Umožní vám rychlou komunikaci a správu běžného, spořícího, devizového nebo i úvěrového účtu. Aplikace je též napojena na vaši kreditní kartu a máte k ní přístup nejen přes svůj počítač, ale také z chytrého mobilního telefonu.   Internet banka dále vyniká snadnou obsluhou, během níž můžete pohodlně zadávat platební příkazy, zjišťovat zůstatky a pohyby na svých účtech. Komunikace v rámci účtů je opravdu bezpečná, už jen proto, že k potvrzení se využívá mobilní klíč nebo podpisový vzor. Poplatky při používání aplikace jsou opravdu minimální (nižší než na pobočce banky).  

 

Funkce Internet banky  

Internet banka od GE Money bank má celou škálu funkcí. My si z nich zmíníme jen některé. Kromě vás mohou mít do aplikace přístup ještě další uživatelé starší 18 let, kterým udělíte souhlas. Disponenta můžete založit pouze na pobočce banky. Banku mohou využívat jak fyzické, tak i právnické osoby a do svého systému si snadno nahrát data z účetnictví (což ocení především podnikatelé). S internet bankou získáte dokonalý přehled o svých příjmech a výdajích.    

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!