Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Komerční banka

Komerční banka patří mezi stálice na našem finančním a bankovním trhu. Jedná se o jednu z nejběžnějších bank, s níž se můžete setkat v malých i velkých městech. Komerční banka své produkty soustředí nejen na běžné občany, ale také na fyzické nebo právnické osoby. Vaše podnikání s ní tedy bude mnohem jednodušší. Výhodou je, že banka má pobočky téměř všude, takže není problém na některou pobočku zajít a vše zde vyřešit ke své spokojenosti.  

 

O Komerční bance  

Komerční banka je členem skupiny KB a součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Působí nejen ve střední Evropě, ale také na jejím východě, kde se řadí k předním bankovním institucím. Služby Komerční banky můžete využít v různých oblastech - jako retailové, podnikové nebo investiční bankovnictví. Komerční banka se tedy specializuje nejen na bankovnictví, ale jako celek působí též v oblastech penzijního připojištění, stavebního spoření, faktoringu, pojištění nebo spotřebitelských úvěrů.  

 

Účet v Komerční bance  

Pokud si zde chcete založit bankovní účet, můžete využít účtu běžného nebo podnikatelského. Běžné účty se poskytují občanům, studentům i cizincům. V závislosti na tom, jaké máte na svůj účet požadavky, vám bude navrhnuto optimální řešení na míru vašim potřebám. Firemní účty se rozlišují na účty pro firmy s obratem do 60 mil. Kč a s obratem nad 60 mil. Kč. Při sjednání účtu můžete postupovat také přes internet. Vyplnění potřebných údajů vám zabere pouhé 3 minuty. Jakmile žádost o účet odešlete, čekejte na spojení s Komerční bankou. Pak už si jen stačí vyzvednout produktový balíček a svůj účet si aktivovat.  

 

Podnikatelské úvěry  

Komerční banka působí též na poli úvěrů. Pokud tedy potřebujete zafinancovat své podnikatelské aktivity, neváhejte zde požádat o úvěr. V podnikání jsou důležité jak vlastní, tak také cizí zdroje krytí, které vám mohou v začátku i v průběhu podnikatelské činnosti.    

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!