Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Koupím plátce DPH

Jestliže chcete začít podnikat a nechcete být pouze OSVČ, budete potřebovat obchodní společnost. Ta má nejčastěji podobu akciové společnosti nebo společnosti s ručením omezeným. Dále je nutné rozhodnout celou řadu dalších faktorů. Jedním z nich je i to, zda budete nebo nebudete plátce DPH. Výrazné zjednodušení v této oblasti přináší možnost koupě takové obchodní společnosti.  

Koupím plátce DPH pro úspěšné podnikání  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

V posledních letech jsou velkým trendem takzvané předzaložené obchodní společnosti (neboli ready made společnosti). To znamená, že si koupíte společnost, která je založená za účelem dalšího prodeje. Sice si toho nemůžete mnoho specifikovat, společnost však získáte rychle a je univerzálním řešením na celou škálu podnikatelských aktivit. Pokud si říkáte, koupím plátce DPH, abych nemusel nic složitě řešit, tak je právě tato cesta ideální.  

Druhou možností je nechat si založit obchodní společnost na míru, která bude i plátcem DPH. V případě koupě však firmu získáte třeba už ten samý den, nejdéle do druhého dne. Když si ale necháte založit obchodní společnost na míru, budete na ni čekat zpravidla několik dnů až týdnů, v závislosti na svých konkrétních požadavcích. Oba způsoby jsou však výhodnější, než si zakládat a.s. či s.r.o. plátce DPH vlastními silami.  

Proč se vyplatí koupě plátce DPH  

Obchodní společnost, která je dobrovolně registrovaná k DPH, má mnohem větší potenciál na trhu než firma, která tuto registraci nemá. Pokud už teď víte, že své podnikatelské aktivity budete soustředit do oblasti, kde se pohybují většinou plátci DPH, tak nemá smysl se svým rozhodnutím otálet. Být plátcem DPH vám totiž může ušetřit ročně i tisíce korun (záleží samozřejmě na velikosti vašeho byznysu). Proto oslovte specialisty, kteří se na zakládání firem zaměřují, a sdělte jim svá konkrétní přání a specifické požadavky. Jistě tak přijdete na uspokojivé řešení.    

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!