Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Plátce DPH na prodej

Váháte mezi založením vlastní obchodní společnosti a koupí již založeného podniku? Nemusíte kupovat společnost, která již provozovala podnikatelské aktivity. Velmi oblíbené jsou dnes ready made společnosti, které mají čisté účetnictví, protože dosud neprovozovaly žádnou podnikatelskou činnost. Tyto společnosti jsou totiž založené výhradně za účelem dalšího prodeje.  

Ready made plátce DPH na prodej  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Obchodní společnost, která je plátcem DPH a je připravená k prodeji, je dnes zcela běžnou záležitostí. V souvislosti s komplikacemi, které registrace k DPH přináší, poptávka po těchto obchodních společnostech stále roste. Jestliže se totiž chcete stát plátcem DPH dobrovolně, může to být finančnímu úřadu podezřelé a zbytečně na sebe upozorníte. Tím, že koupíte již založenou obchodní společnost, nic neztratíte.  

Pro plátce DPH na prodej je společné, že se nejčastěji jedná o ready made s.r.o. nebo a.s. Tyto obchodní společnosti jsou založené za účelem dalšího prodeje a neprovozovaly tak dosud žádnou obchodní ani jinou činnost. Jak se sami můžete přesvědčit, mají čisté účetnictví a vy jste jejich prvními majiteli. Tyto obchodní společnosti sice nejsou zadarmo, je však potřeba si spočítat, na kolik peněz a času vás veškeré zařizování vyjde. Pak možná zjistíte, že cena za společnost, co je plátce DPH a je určená k prodeji, není až tak vysoká.  

Máte jistotu profesionálních služeb  

Díky speciálním službám od odborníků se můžete stát novými majiteli obchodní společnosti již během jediného dne. Zároveň se také stanete plátce DPH, což vám přinese spoustu nových povinností. Naštěstí máte dostatek sil, protože jste jimi šetřili při zakládání obchodní společnosti. Také máte jistotu, že je vše provedeno správně a že od finančního úřadu hned ze začátku podnikání nezískáte první vroubek. Bezpečnou obchodní společnost, která je plátcem daně, si tak můžete objednat ještě dnes. Uvidíte, že se vám její koupě vyplatí.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!