Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Firmy na adrese

Rozhodli jste se pro registraci firmy na konkrétní adrese? I když si nemůžete dovolit fyzicky pronajmout nějaké prestižnější sídlo, vždy se můžete rozhodnou pro takzvanou virtuální adresu. Jedná se o službu, která se využívá k zajištění sídla. Vaše skutečné sídlo se nachází někde úplně jinde a toto využíváte pouze ke své prezentaci v obchodním rejstříku, na smlouvách a daňových dokladech.  

Kdo zajistí sídlo firmy na libovolné adrese  

Na zajišťování těchto sídel se dnes obchodníci přímo specializují. Není tedy těžké najít někoho, u něhož si můžete tuto formu sídla zajistit. Mnohem náročnější je nalézt poskytovatele, který nabízí opravdu spolehlivé služby. Dejte si pozor, aby vaše sídlo bylo náležitě označeno. Jelikož na jedné adrese často sídlí i více firem, musí se tu opravdu nacházet všechny. Pokud by právě vaše firma chyběla, mohl by na vás kontrolní úřad uvalit nepříjemně vysokou pokutu nebo vám dokonce nařídit přerušení vaší činnosti.  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Kolik firem je na jedné adrese  

Na jedné adrese může mít své sídlo i několik stovek či desítek firem. Například Václavské náměstí je rozhodně frekventovanější než okrajová část hlavního města. Za takové sídlo nemusíte však nutně zaplatit více peněz. Dražší jsou i sídla, na kterých je zapsáno právě méně firem. Nezapomeňte na to, že každá firma, která v budově sídlí, musí mít náležitě označený zvonek i poštovní schránku. Pokud by nebylo sídlo řádně označený, dostalo by vás to pouze do problémů.  

Lidé z firem na jedné adrese se vůbec nemusejí potkávat, protože se jedná pouze o virtuální adresu. U ní může být i možnost fyzického pronájmu prostor na krátkou dobu. Pokud tedy chcete v Praze naplánovat důležitou schůzku se svým klientem nebo s obchodním partnerem, rozhodně můžete. Je však potřeba se s předstihem domluvit s pronajímatelem sídla, aby měl vaše prostory volné.  

Většinou ale tyto budovy tvoří několik kanceláří, takže vy si můžete vybrat libovolnou z nich. Samotná kancelář, která je přidělená k vašemu sídlu firmy obvykle vyznačuje jen malou kancelář. Firmy na jedné adrese ale nedělají nic protizákonného. Virtuální kanceláře jsou u nás v ČR na 100 % legální.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!