Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Hlavní výhody a nevýhody sídla firmy v centru města

Přemýšlíte o kancelářských prostorách v centru města? Přečtěte si náš článek, který se zaměřuje na jeho výhody a nevýhody. Hlavními výhodami jistě jsou snadná dostupnost a prestiž. Nevýhodami může být vysoká cena a někdy i nevhodnost právě této lokality. Kapacity velkých měst ještě nejsou zcela zaplněny. Sídlo firmy Praha tak aktuálně můžete získat i za celkem výhodných podmínek.

Prestiž, dobré jméno firmy a vše na dosah 

Toto jsou hlavní výhody, které vám může sídlo firmy v centru přinést. Máte zde perfektní spojení s okolním světem - napojení na dopravu, dostatek míst pro parkování, kvalitní připojení k internetu i občerstvení. Mnoho těchto aspektů se však pojí i s problematikou poskytnutí sídla pronajímatelem. Záleží totiž, kde přesně si kancelář vyberete. 

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Kancelář v centru propůjčí vaší firmě dobré jméno. Všichni pravděpodobně budou vědět, kde se vaše společnost nachází. Obzvlášť pokud půjde o sídlo v Praze na Václavském náměstí nebo v jiné známé lokalitě. Lehce tak přijdete do kontaktu s novými potenciálními klienty i partnery. Nikomu nebudete muset složitě vysvětlovat cestu. Každý z města již přirozeně bude vědět, kde se vaše firma sídlí.

Vysoká cena 

Problémy může působit vyšší cena, kterou budete muset za takové sídlo zaplatit. Jestli budovu ve výhodné oblasti již sami nevlastníte (což je vždycky výhra), budete si ji muset pronajmout nebo koupit. Cena v případě koupě se může vyšplhat na mnoho milionů korun. Jestliže však po sídle v centru toužíte a nemůžete si jej dovolit, zajímavým řešením je zde virtuální kancelář. To je kancelář, která vám v případě potřeby poskytne prostory a jinak na všech dokumentech figuruje jako sídlo vaší firmy.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!