Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Jaké jsou důvody pro pořízení virtuálního sídla?

Důvodů pro pořízení virtuálního sídla je několik.

  1. úspora nákladů na podnikání - Existuje řada oborů či začánajících firem, které nepotřebují k provozu vlastní kanceláře. Někdo pracuje u klienta, někdo v kavárně, na ulici, nebo třeba doma. V takovémto případě by bylo zbytečné platit za opravdové kanceláře, zvláště v situaci, kdy cena za m2 dosahuje v moderních lokalitách až 18€ měsíčně! Virtuální sídlo je tak v vítanou možností jak splnit zákonem dané podmínky z hlediska sídla společnosti, a zároveň ušetřit náklady při podnikání.
  2. anonymita vůči okolí - Zvědavost a závist sousedů a cizích lidí jistě není nic nového. Sídlo společnosti musí být viditelně označeno údaji společnosti a tak v případě sídla společnosti například v bytě, okamžitě každý ví v čem podnikáte. Díky povinnosti zveřejňovat každoročně účetní uzávěrku může během okamžiku každý vědět i kolik vyděláváte. Proč si tedy dávat cedulku společnosti na byt, když můžete využít virtuální sídlo?
  3. Prestižní adresa - častý argument hlavně pro mimoměstské majitele společností. Adresa společnosti v malé vesnici může odradit leckterého zákazníka a naopak adresa v centru prahy (například naše sídlo na Praze 1) může důvěru ve Vaši společnost posílit
  4. Daňové kontroly - finanční uřad je místně příslušný sídlu společnosti a místu výkonu činnosti společnosti. Pokud tedy budete mít virtuální sídlo například na Praze 1, budete spadat pod Finanční úřad pro Prahu 1. Vzhledem k počtu subjektů v Praze je pak velice nepravděpodobné, že by do Vaší společnosti přišla daňová kontrola. 

Pro více informací nás kontaktuje na telefonním čísle +420 731 656 811 nebo na emailu info@altaxo.czPřípadně můžete na našich webových stránkách vyplnit jednoduchý objednávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat. 

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!