Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Kancelář k pronájmu

Sháníte kancelář k pronájmu, ze které byste mohli začít podnikat? Najít vhodné kancelářské prostory může být opravdu náročné. Ne všechny prostory totiž splňují požadavky a očekávání podnikatelů. Kancelářské prostory jsou vhodné jak pro podnikatele typu OSVČ, tak i pro jednatele a členy obchodních společností, kteří to s umístěním sídla firmy mohou mít ještě více problematické než právě osoby samostatně výdělečně činné.  

Nabídka kanceláří k pronájmu  

Kanceláře k pronájmu se nabízejí po celé České republiky. Vy máte několik možností, jak si takovou kancelář můžete zajistit. Vyberte si město, ve kterém chcete působit. Ideální je Praha, která je již sídlem mnoha drobných, středních i velkých podniků. Ačkoliv jsou v Praze vyšší nájmy, dá se situace řešit například pronájmem virtuální kanceláře - adresy. Ta vám nahradí skutečné sídlo. Vy ale musíte najít prostory, z nichž zatím budete moci působit.  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Jakmile tedy najdete vhodnou lokalitu, podívejte se po konkrétních nabídkách. Mnoho kanceláří k pronájmu nabízejí různé realitní servery. Pronájem se ale dá snadno sehnat i bez realitky, a to přímo na stránkách administrativních budov. Ty jsou v této oblasti sázkou na jistotu. Kanceláří nabízejí většinou hned několik, takže si můžete vybrat takovou, která vám bude svou cenou i využitelnou plochou vyhovovat. Je to totiž rozdíl, zda hledáte kancelář jen pro sebe nebo pro více svých pracovníků.  

Pronájem v komerční nemovitosti  

Pronajímanou nemovitost byste si měli rozhodně prověřit, zda se jedná o nemovitost určenou k podnikání. Jako kanceláře totiž mohou být nepoctivě vydávány i bytové nebo jiné prostory. Každá kancelář by měla být navíc vybavena kancelářským nábytkem (pokud si ji pronajímáte i s ním), dále by se v její blízkosti měla nacházet společná toaleta a ideální i kuchyňka. Takové prostory vám pak poskytnou potřebné zázemí pro vaši pohodlnou práci, že vám původní pracovní prostředí už nebude vůbec chybět.  

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!