Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Kde je u virtuálního sídla označené sídlo společnosti?

Sídlo společnosti bývá označené na 2 místech zároveň. 

  1. na samotné jednotce je umístěn seznam společností s údaji vyžadovanými dle zákona
  2. na poštovní schránce umístěné na objektu v němž se nachází jednotka virtuálního sídla

Označení jednotek je kontrolováno 1x týdně zaměstnancem naší společnosti. Na dotaz je možné zaslat fotodokumentaci. V rámci kontroly označení je i pravidelně vybírána pošta doručená společnostem.

Označení virtuálního sídla firmy je nutné provést úplně stejně jako u normálního sídla. Pro účely obchodního rejstříku je jedno, zda se v tomto místě skutečně vyskytujete či nikoliv. Sídlo ale musí být řádně označeno.  

Na označení se můžete domluvit právě u obchodníka, kde sídlo kupujete. Ten by toto značení měl zpravidla zajistit za vás. Samozřejmě si značení můžete i zkontrolovat, protože pokud by bylo nedostatečné, tak právě vy obdržíte nepříjemnou pokutu.  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Úprava sídla firmy tedy podléhá příslušným zákonům a orgánům, které správné označení mohou kontrolovat. Aby nedošlo k nějakým nepříjemnostem, je označení pronajaté jednotky z naší strany 1x týdně kontrolováno zaměstnancem naší společnosti.  

Pokud nebude řádně označeno, škody budou ihned napraveny. Označení sídla firmy totiž musí být trvalé. Pokud se jedná o prodej zboží nebo o poskytování služeb, jedná se o provozovnu, která se rovněž označuje dle zákonných podmínek.  

Na základě vašeho dotazu vám můžeme zaslat příslušnou fotodokumentaci. Jakmile jde zaměstnanec kontrolovat vaše sídlo, rovnou i vybere poštu ze schránky a přepošle ji na vaši adresu nebo případně i naskenuje.  

Označení sídla firmy musí být dobře viditelné každému případnému zájemci o návštěvu. Uvádí se se na něj obchodní firma nebo váš název, píše se jméno a příjmení, identifikační číslo objektu, ve kterém máte sídlo nebo bydliště. Konkrétní podmínky podléhají úpravě v živnostenském zákoně nebo také zákonu o obchodních korporacích.

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!