Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Nejlevnější kancelář

Nejlevnější kancelář nutně nemusí být tou, která pro vás bude ideální. Kancelářské prostory se dnes nabízejí za opravdu rozmanité ceny. Velmi záleží na lokalitě, v níž se kancelář nachází nebo také na jejím vybavení. Pokud si nemůžete cenově dovolit fyzický pronájem kanceláře, můžete ještě vyzkoušet pronájem virtuální adresy. To znamená, že si za měsíční poplatek pouze pronajmete adresu, nikoliv své sídlo. Dále ale třeba můžete podnikat z domu a výrazně tak ušetřit.  

Sídlo firmy doma  

Sídlo firmy doma je opravdu ta nejlevnější kancelář, jaká může existovat. Ať už se jedná o vaše prostory či nikoliv, nemusíte za své sídlo platit žádné peníze navíc. Tento způsob je ideální především v začátcích podnikání. Zkušeným podnikatelům, kteří však už na svou práci potřebují soukromí a kancelář si mohou finančně dovolit, toto sídlo rozhodně nedoporučujeme. Jestliže prostory nejsou vaše, budete od majitele potřebovat souhlas s umístěním sídla firmy. A také je potřeba zhodnotit, zda se firemní sídlo vůbec může v bytě nacházet.  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Pronájem kanceláře  

Druhou možností je pronájem kanceláře. Pokud hledáte nejlevnější kancelář, jaká existuje, pravděpodobně budete muset hledat na venkově nebo v menším městě. Města jako Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice a další nenabízejí příliš levné kancelářské prostory. Když už zde narazíte na velmi levnou nabídku, nemusí se jednat o vhodné sídlo pro vás. Většinou jsou takové prostory menší, a proto jsou také levnější.  

Při pronájmu levné kanceláře si dejte dobrý pozor při podpisu smlouvy, aby se v ní nenacházelo něco, s čím budete vy sami v rozporu. Pokud si ani levnou kancelář nemůžete dlouhodobě dovolit pronajmout, můžete se ještě rozhodnout pro virtuální kancelář, která stojí jen pár desítek korun měsíčně. Ta je vhodným doplňkem ke kanceláři v neperspektivní lokalitě, která není reprezentativní. Tuto úlohu splní komfortně virtuální kancelář za vás, a to i ta nejlevnější.    

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!