Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Poskytnutí sídla společnosti Praha

Firemní sídla se poskytují v rámci celé České republiky. Svou firmu dnes tak můžete umístit do libovolné lokality a ani vás to nemusí přijít výrazně draho. Sídlo pro svou firmu si můžete zajistit nejen v Praze, ale také v Brně nebo Ostravě. Lukrativní sídla nabízí mnoho firem a je proto nutné pečlivě vybírat, na koho se v této oblasti obrátíte. Na poskytovatele by mělo být opravdu spolehnutí. Nemusí se nezbytně jednat o nejdražší ani o nejlevnější sídlo, ideální je většinou zlatá střední cesta.  

Profesionální poskytnutí sídla společnosti  

Pokud uvažujete o pořízení virtuálního sídla pro svou firmu, můžete tento krok učinit ještě před jejím založením nebo i u již existující firmy. Pak je jen potřeba nechat změnit její sídlo v obchodním rejstříku a na dalších důležitých místech. Při sjednání poskytnutí sídla si dejte pozor, aby bylo umístěné v prostorách, které jsou k tomuto účelu opravdu určené. Nesmí se jednat o žádný sklep či garáž, ale opravdu o nebytové prostory, které by měly být zařízené jako kancelář. Tyto prostory navíc musí být i náležitě označeny. Pokud by označeny nebyly, mohli byste obdržet nepříjemnou pokutu a poskytovatel by se od ní mohl distancovat.  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Cena za poskytnutí sídla společnosti  

Ceny za sídlo firmy jsou velmi rozdílné. Záleží nejen na tom, u koho si poskytnutí sídla sjednáte, ale také jde o to, co vše jeho nabídka zahrnuje. Pokud si pronajmete jen samotné prostory bez dalších doplňkových služeb, může vám to vyjít opravdu levně. Cena je většinou vázána na metry čtvereční, pokud se jedná o fyzický pronájem kancelář. Jestliže jde jen o virtuální kancelář, tak zde se pravděpodobně setkáte s nějakým měsíčním paušálem, který si můžete navýšit právě tak, že využijete některé doplňkové služby, co má poskytovatel zařazené ve své nabídce.  

Pokud je řeč o poskytnutí sídla společnosti v Praze, tak můžete vybírat ze sídel na adresách Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 8, Praha 5 i v mnoha dalších oblastech. Zvolte si takové sídlo, které vyjde maximálně vstříc vašim konkrétním přáním a požadavkům.    

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!