Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Poskytnutí sídla v Praze

Uvažujete o zřízení sídla v Praze? Pak určitě stojí zato pečlivě zvážit lokality, které jsou vhodné pro vaše podnikání. Praha je velmi široký pojem a zahrnuje celou škálu rozmanitých adres. Asi nejlukrativnější jsou z tohoto pohledu lokality Praha 1 a Praha 2, jelikož se jedná se o centrální části, vystavené největšímu vlivu vašich zákazníků či klientů. Zároveň se jedná i o ideální místa pro různá firemní jedná s obchodními partnery.  

Pokud tedy hledáte vhodné sídlo v Praze, určitě pečlivě zvažte všechny její městské části. Jako druhý bod byste si měli důkladně promyslet, zda si zde sídlo opravdu fyzicky pronajmete nebo jestliže poskytnutí sídla v Praze bude pouze pronájem virtuální adresy. Oba způsoby jsou zde nabízené a také lákavé. Doporučujeme vám z tohoto pohledu pečlivě promyslet, jaký způsob se vám vyplatí, ušetří výdaje a přinese ty nejvyšší zisky.  

 

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Prestižní sídlo v Praze  

Jedno je však jasné, sídlo v Praze je mnohem atraktivnější než v jakémkoliv jiném městě v ČR. Proto svou investici určitě dobře promyslete. Jestliže to máte do Prahy daleko a zatím neplánujete se sem kvůli své firmě stěhovat, je poskytnutí sídla formou virtuální kanceláře ideální řešení, které vhodně přizpůsobíte svým konkrétním potřebám. K virtuálnímu sídlu totiž lze využít celou škálu zajímavých doplňkových služeb. Například obchodní korespondenci si můžete nechat skenovat nebo posílat. Stejně tak si ji ale můžete osobně přebírat přímo v kanceláři. Můžete za příplatek získat svou vlastní asistentku, která zde vše potřebné vždy zařídí za vás.  

Poskytnutí sídla v Praze formou fyzického pronájmu prostor je vhodné pro ty z vás, kteří opravdu uvažují, že se do Prahy přestěhují a začnou zde podnikat. Byť jsou pronájmy v Praze spíše dražší, dokáží přinést zajímavé kontakty, pro které se vyplatí riziko vysokých nákladů podstoupit. Poskytovatel sídla by měl být vždy dobře obeznámený s příslušnou legislativou a seznámit vás s tím, jak je potřeba sídlo označit, aby bylo legální a při případné kontrole, které je v Praze opravdu velmi náhodná, nevyvolalo důvod k udělení pokuty.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!