Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Prodej sídla firmy Praha

I když nemáte dostatek financí na to, abyste umístili sídlo své firmy do hlavního města, ještě to neznamená, že ho zde skutečně nemůžete mít. Faktický pronájem sídla firmy nebo koupě prostor k podnikání není dnes jediným řešením, jak sídlo pro svou firmu zajistit. Dá se totiž využít i takzvaná virtuální adresa. Za měsíční poplatek si tedy pronajmete adresu, kterou se budete prezentovat.  

Tato adresa se chová jako běžné sídlo firmy. Musí být i tak označena. Pokud by označena nebyla, hrozila by vám nepříjemná a poměrně vysoká pokuta. Na tuto adresu si můžete nechat posílat korespondenci nebo zde i přijímat telefonní hovory. Vše je možné a dá se to domluvit s majitelem, u kterého si sídlo pro svou firmu kupujete.  

 

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Jak probíhá prodej sídla firmy v Praze  

Abyste si mohli koupit sídlo firmy v Praze, budete potřebovat někoho, kdo vlastní adresy určené právě pro virtuální adresu. Mělo by se jednat o sídlo v nebytových prostorách (ideálně v kancelářských prostorách), které splní vaše individuální požadavky. Toto sídlo si můžete zajistit jak samostatně, tak i k založené společnosti nebo ke společnosti zakoupené jako ready made. Zde se můžete dočkat i příznivější ceny. Hodně však záleží na tom, kde přesně v Praze si sídlo firmy vyberete nebo jaké další služby kromě samotné virtuální kanceláře budete chtít využívat.  

Na prodej sídla firmy v Praze se sepíše smlouva, ve které bude jasně definováno, jaké služby si objednáváte. Samozřejmě je do budoucna možné provést změny nebo nějaké služby podle spokojenosti přidat. Sídlo firmy se vyplatí si zakoupit alespoň na rok.  

Jelikož se uvádí do zakladatelských dokumentů společnosti, je v obchodním rejstříku a figuruje například i na fakturách, tak jeho změna nebude v budoucnu tak jednoduchá, jak by se vám zpočátku mohla zdát. Prodej sídla firem v Praze u nás v ČR zajišťuje mnoho společností. Dejte si tedy dobrý pozor, abyste opravdu jednali se specialistou na tuto problematiku.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!