Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Pronájem sídla firmy a dalších prostor pro podnikání

Existuje několik způsobů, jak si zajistit sídlo pro svou společnost. Jedním z nich je pronájem - buď faktických prostor, ve kterých budete několik hodin denně pobývat nebo virtuální kanceláře. K pronájmu se uchylují podnikatelé v začátcích činnosti i déle. Někteří pobývají v pronajatých prostorách celou dobu svého podnikání. Jiní zase raději podnikají z domu nebo z vlastních podnikatelských prostor.

Pronájem sídla ve městě nebo na venkově 

Sídlo firmy si můžete pronajmout ve městě i na venkově. Z pohledu města je velmi výhodné, leč mnohdy drahé, sídlo firmy v Praze. Obecně ale můžeme říci, že každá lokalita má své výhody a nevýhody. Sídlo firmy je většinou dobré přizpůsobit svému bydlišti a možnostem dojížděním tak, abychom celý proces co možná nejvíce zefektivnili a minimalizovali naše dopravní a časové náklady. Když nenajdeme ideální prostory pro naše podnikání, je dobré se uchýlit ke kompromisu. I ten může být zajímavý a poskytnout nám nové možnosti a poznání.

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Pronajímáme sídlo firmy ve velkém městě 

Pronájem prostor ve velkém městě je často velmi problematický. Zajímavou možnost nám zde tak nabízí již zmíněná virtuální kancelář, díky které získáme adresu a nezbytnou administrativu. Adresou se můžeme pohodlně prezentovat. K osobním schůzkám pak můžeme využít pronajaté zasedací místnosti či kanceláře. Ve velkých městech jsou k dispozici nejen kancelářské prostory, ale také sklady. Můžete si zde pronajmout jednu až desítky místností, celou budovu, celý sklad či několik skladů nebo garáže, které zajistí pohodlné parkování nejen vám, ale také vašim pracovníkům. 

V centru města na vás čeká mnoho příležitostí, snadno se s vámi spojí vaši klienti i obchodní partneři, obzvlášť pokud se jedná o sídlo v Praze. Praha je totiž stále velkým centrem naší republiky. Na okraji zase budete mít více klidu a pravděpodobně zde získáte prostory i za nižší cenu. Cena také výrazně ovlivňuje velikost prostor, které si můžete dovolit. Je potřeba si uvědomit, že poskytnutí sídla na venkově vychází mnohem levněji. A že za cenu, na kterou vás přijde kancelář ve městě, budete mít celou budovu na venkově.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!