Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Sídlo levně

Sídlo pro svou firmu si můžete zařídit opravdu velmi levně. Existuje několik možností, jak takové sídlo pro svou firmu zajistit. Obecně nejdražší sídla jsou v Praze, především v centrálních částech města. Zde vaše sídlo může nahradit tzv. virtuální kancelář neboli virtuální sídlo firmy. Ta totiž bude mít fyzicky sídlo někde úplně jinde, ale touto adresou se bude navenek prezentovat. Alternativou je pak fyzický pronájem prostor nebo sídlo firmy v bytě.  

Pečlivě vybírejte lokalitu  

Pokud hledáte výhodnou nabídku na sídlo své firmy, prověřte lokality ve svém okolí, abyste zjistili, za kolik se nabízejí. V oblasti firemních prostor je poměrně velká konkurence, takže vám jeden poskytovatel může dát na podobné sídlo úplně jiné cenové podmínky. Zajímejte se nejen o to, kde přímo se sídlo vaší obchodní společnosti nachází, ale také zkoumejte, co vše máte zahrnuté v ceně. Například jestli ke kanceláři patří také kuchyňka, zda je v budově možnost úschovy kol, zda je zde možnost parkování nebo jestli jsou jednotlivé kanceláře klimatizované.  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Cenu pronajatých prostor výrazně ovlivní také jejich velikost. Cena je totiž většinou stanovena za metr čtvereční. Z toho vyplývá, že čím menší prostory si pronajmete, tím více ušetříte. Pokud ale chcete kancelář pro více lidí, myslete na to, že by měla splňovat nějaké stanovené nároky. To znamená, že nemůžete pracovat v 5 lidech třeba na ploše 10 m2.  

Virtuální sídlo - vhodná alternativa  

Pokud je na vás pronájem prostor v Praze příliš drahý, můžete si je pronajmout v jiné lokalitě. Myslete však na to, že právě v Praze sídlí nejvíce potenciálních zákazníků a obchodních partnerů. Většině firem se tedy vyplatí investovat do virtuální adresy, která se prezentuje jako vaše sídlo ve všech ohledech. Získáte tak sídlo levně, s cenou již od 100 Kč za měsíc. Ano, poplatky se zde odvádějí měsíčně a vy můžete své sídlo bez problémů kdykoliv zrušit. Většinou je zde možný i krátkodobý pronájem kanceláře, kterou pak můžete využít ke schůzkám právě s obchodními partnery nebo s klienty.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!