Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Virtuální adresa

Virtuální adresa neboli virtuální sídlo či místo podnikání je služba, kterou dnes nabízí mnoho specialistů na zakládání společností. Pokud se už pro tuto formu sídla firmy rozhodnete, umístěte jej do vhodné lokality. Ideální je nějaká prestižní a lukrativní, která k vám přiláká nové zákazníky či klienty. Ačkoliv se tedy virtuální adresy nacházejí po celé ČR, vyplatí se z nich pečlivě vybírat. Ideální je virtuální adresa v Praze, Brně nebo v Ostravě.  

Se zařízením takového sídla totiž rozhodně nesáhnete vedle. Praha samozřejmě hraje prim a pražskou virtuální adresu dnes vyhledává mnoho začínajících i zkušených podnikatelů, kteří již vědí, že toto sídlo je pro ně výhodnější. Pokud vaše firma působí na Moravě, může být lepší sídlo v Brně nebo v Ostravě, které je většinou i cenově dostupnější.  

 

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Přednosti virtuální adresy  

Virtuální adresa je služba, které může využít každý podnikatel. Můžete si ji objednat jako živnostník, malá firma i velký podnikat. Ať už s podnikáním teprve začínáte nebo i když máte již bohaté zkušenosti na trhu, jistě oceníte výhody, které vám právě virtuální adresa může přinést. V první řadě to je lepší postavení na trhu a konkurenceschopnost. Právě pražská adresa může v mnoha klientech či zákaznících probudit vyšší důvěru k vám a vaší firmě.  

Virtuální adresu je možné využít místo běžného sídla firmy, kdy se uvede do vašich zakladatelských dokumentů i do obchodního rejstříku. Poslouží ale také jako místo podnikání. Pokud vaše bydliště není pro podnikání nijak prestižní, virtuální adresa ho může skvěle nahradit, zatímco vy budete i nadále pracovat z domova.  

Jak si zařídit virtuální adresu  

Pokud hledáte vhodného poskytovatele pro virtuální adresu, podívejte se na internetu. Zde jistě najdete specialistu, který se zabývá zajišťováním virtuálních sídel. Vaši budoucí adresu je nezbytné označit dle zákonných požadavků tak, aby vám při případné kontrole nehrozila žádná pokuta. I na virtuální poštovní adresu vám může chodit běžná korespondence. Tu si v místě kanceláře můžete buď vyzvedávat osobně, nechat si ji dosílat poštou nebo skenovat (pokud se nebude jednat o žádné citlivé dokumenty).

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!