Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Virtuální sídlo a pošta

Virtuální kancelář je označení pro sídlo vaší firmy, které nebudete fakticky využívat, ale bude sloužit pouze jako vaše adresa. Používá se především pro lepší prestiž a důvěryhodnost firmy, jelikož sídlo v zajímavější lokalitě přesně tyto pocity v klientech, zákaznicích či v obchodních partnerech vzbuzuje. Nikdo se nemusí dozvědět, že je vaše skutečné sídlo někde jinde.  

Služby k virtuálnímu sídlu  

Virtuální sídlo je služba, která pod sebou sdružuje i několik dalších služeb a s nimi spojených činností. Jednou z nich je i přejímka pošty nebo její dosílání. Protože je adresa virtuálního sídla uvedena jako vaše skutečná adresa na všech důležitých dokumentech i v obchodním rejstříku, může vám čas od času na ni přijít nějaký dopis.   Obzvlášť pokud se jedná o oblast komunikace s veřejnou správou a s dalšími orgány. Ty už ale dnes velmi často využívají datové schránky, takže to není tak, že by vám každý týden chodilo několik doporučených dopisů. Občas ale něco určitě přijde.  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Osobní předání nebo dosílka doručené pošty  

Pokud si zřídíte virtuální sídlo, získáte k němu i svou vlastní asistentku, která veškerou korespondenci převezme a vám ji doručí některým ze zvolených způsobů.   Správa a evidence pošty či telefonních hovorů je běžně nadstandardní činností, kterou si musíte zaplatit zvlášť, ačkoliv pochybujeme, že se dnes někdo bez této služby obejde. Můžete si však vybrat, jakým způsobem si od nás poštu necháte doručit.   Můžeme ji za vás otevřít, naskenovat a zaslat emailem. Druhou možností je dosílka přijaté pošty na vaši adresu a nakonec naposled si můžete poštu sami osobně vyzvedávat. Obzvlášť pokud nejste z místa, kde má vaše firma virtuální sídlo, může pro vás být poslední možnost značně obtížná a nepříjemná.   Výhodou je, že s virtuálním sídlem získáte spoustu služeb na jedno místo a obejdete se tedy i bez své osobní asistentky, jelikož ta ve virtuálním sídle ji hravě nahradí.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!