Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Virtuální sídlo k ready made firmě - vyplatí se vám?

Mnoho poskytovatelů ready made obchodních společností k prodeji nabízí v souladu s touto službou také zajištění virtuální kanceláře nebo poskytnutí sídla vaší firmě v lukrativní lokalitě. Začínající podnikatelé pak často váhají, zda takové sídlo zvolit. Nabízí totiž mnoho okamžitých výhod a i do budoucna vám může ušetřit spoustu starostí.  

Virtuální sídlo není drahé  

Virtuální kancelář si pro svou ready made společnost zpravidla zajistíte za pár stokorun měsíčně. Smlouvu o něj můžete uzavřít na 1 rok, na 2 roky i na delší dobu. Virtuální sídlo funguje místo vaší adresy. To znamená, že bude uvedené ve společenské smlouvě a v dalších dokumentech společnosti.  

Je zveřejněné také v obchodním rejstříku. Obvykle zde sídlí ready made společnost v době založení a prodeje. Pokud o něj ale nemáte zájem, snadno si ho u příslušných orgánů změníte a budete moci svou firmu přesunout na libovolnou adresu.  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Nabídne vám mnoho výhod  

Tou hlavní a největší výhodou virtuálního sídla ve frekventované oblasti (například v Praze), je jenom minimální riziko kontroly společnosti ze strany finančních úřadů. V Praze totiž sídlí mnoho firem a úřady je proto nestíhají kontrolovat. Pokud ale jde o sídlo firmy v malém městě nebo na venkově, kontrola na vás může přijít po pár letech. V Praze se jí ale zatím nemusíte dočkat vůbec během svého působení.  

Virtuální sídlo může využít každý  

Virtuální kancelář samozřejmě není podmínkou pro zakoupení již založené ready made obchodní společnosti. Může vám ale činnost výrazně zjednodušit. Ať už si pořizujete akciovou společnost, společnost s ručením omezeným nebo působíte pouze jako OSVČ, je pro vás vhodným řešením.  

Nedivte se proto, když vám ho specialisté rovnou k zakupované firmě nabídnou. Ani ho ihned nezatracujte, jelikož vám může ušetřit mnoho starostí a usnadnit vaše podnikání. Ready made společnost často i výrazně zlevní, takže bude nakonec zahrnuté v její ceně.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!