Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Využívání prostor virtuálního sídla

O možnostech krátkodobého využití virtuální sídla se musíte domluvit s pronajímatelem. Ačkoliv se virtuální sídlo prezentuje jako vaše adresa, ne vždy je možné tohoto pronájmu využít. U nás samozřejmě této služby využít můžete. Pokud si tedy chcete nějakou schůzku domluvit přímo ve své kanceláři, máte možnost. Krátkodobý pronájem virtuálního sídla pro osobní schůzky je ideální.  

Nemusíte totiž hledat žádnou odlehlou a klidnou restauraci či kavárnu, ve které byste mohli uspořádat obchodní jednání. Jistě víte, že právě pro něj jsou kancelářské prostory ideální, obzvlášť když ještě potřebujete využívat nějakou techniku (například počítač). Když je faktické sídlo vzdálené od virtuálního sídla vaší firmy, můžete sem zajet a v pohodlí kanceláře uspořádat důležitou schůzku.

 

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Rezervace virtuální kanceláře  

Nabízíme možnost využití virtuálního sídla krátkodobě po individuální domluvě. Prostory si tedy vždy s předstihem zarezervujte, nikdy nespoléhejte, že kapacity budou volné. Může se totiž samozřejmě stát, že k dispozici nebudou. Pak vám ale samozřejmě nabídneme vhodnou alternativu.  

Kromě samotné kanceláře patří pod virtuální sídlo také zasedací místnosti, které se rovněž dají využívat k individuálním schůzkám a jednáním. Jestliže vaše sídlo není volné k pronájmu, většinou nabízíme pronájem našich vlastních prostor - kanceláří i zasedacích místností.  

To, že lze sídlo pronajmout je výhodné i z důvodu případné návštěvy z finančního nebo živnostenského úřadu. Jelikož se tyto kontroly musí hlásit s dostatečným předstihem, jistě během této doby zvládnete vše zařídit podle svých představ.  

Jedná se o specifický případ, kdy má náš klient právo požadovat kontrolu i na jiném místě ve městě, než kde má sídlo. I pro tento případ lze tedy využít jakékoliv jiné kanceláře z naší nabídky. Navíc virtuální sídlo není nelegální záležitostí, takže před úřady rozhodně nemusíte nic předstírat.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!