Děláme podnikání jednodušší

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Havarijní pojištění vozidel

Havarijní pojištění vozidel vám pomůže při nehodě, živelné pohromě, krádeži vozu i v dalších situacích

Přestože havarijní pojištění vozidel není povinné, jeho sjednání vám může velmi usnadnit život. Není tak drahé, pořídit si jej můžete již od 1.197 Kč a jeho pomoc za tuto cenu rozhodně stojí. Ostatně posuďte sami:

  • v kombinaci s povinným ručením se stává výbornou ochranou vozidla před všemi škodami, které se mohou přihodit
  •  pokrývá škody i v případě, že jste viníkem nehody
  •  zajišťuje i další situace, na které se povinné ručení nevztahuje – např. vandalismus, krádež vozidla, škody vzniklé v důsledku živelné pohromy

Od čeho se odvíjí cena havarijního pojištění

Cena tohoto druhu pojištění se odvíjí od toho, kolik bylo sjednáno služeb. Cenu ale ovlivňuje i skutečnost, jaká je výše spoluúčasti, neboli jakou částkou se budete podílet na uhrazení škod, pokud by došlo k pojistnému plnění. Tady platí, že čím vyšší je spoluúčast, tím levnější havarijní pojištění dostanete.

Mám zájem o konzultaci/služby ALTAXO.
Jak Vás mohu kontaktovat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Příznivý vliv na cenu má i to, když si u stejné společnosti sjednáte povinné ručení i havarijní pojištění.

Porovnejte si havarijní pojištění

Na webových stránkách www.uspory.cz si můžete nabídky havarijního pojištění porovnat. Stačí, kliknete-li na záložku Pojištění, následně Havarijní pojištění a na stránce věnované tomuto druhu pojištění kliknete na zelené interaktivní tlačítko s funkcí Porovnat nabídky havarijního pojištění.

Pak už jednoduše a během pár minut vyplníte formulář pro porovnání havarijního pojištění. Uvedete základní informace o vás a vašem vozidle a porovnáte nejlepší nabídky. Vyberete si pro vás tu nejvhodnější a po potvrzení nabídky vám budou dodány příslušné dokumenty k podpisu. Havarijní pojištění začne platit od první uhrazené částky.

Sjednejte si i vy výhodné havarijní pojištění a užívejte si radost z cestování.

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!