Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Inzerování volných pozic prostřednictvím webových stránek

Hledáte-li do svého týmu nového kolegu, máte několik možností, jak inzerovat volné pozice. Liší se zejména ve finančním ohodnocení využívané služby.

Inzerát o nové pozici můžete nabízet na pracovních portálech, sociálních sítích, prostřednictvím svých webových stránek, kde je umístěna záložka volné pozice, popř. v rámci specializovaného diskuzního fóra.

 

Pracovní portály

Máte několik možností, kam umístit svůj inzerát. Nejnavštěvovanějšími portály jsou jobs.cz, prace.cz, moje.kariera.cz, sprace.cz. Prakticky 80 % uživatelů využívá portál jobs.cz a prace.cz, a proto, pokud chcete oslovit nejvíce uchazečů, je nejlepší umístit inzerát na jeden z těchto portálů. Na druhou stranu se vám může stát, že obdržíte ohromné množství nežádoucích životopisů, kterými se budete muset prokousat. Chcete-li do inzerátu na volnou pozici efektivně investovat, zkuste si předplatit inzerát v jednom z výše uvedených webových portálů.

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

 

Sociální sítě

Při vytvoření účtu na sociálních sítích (Facebook je pro toto nejvhodnější) můžete volnou pozici vyvěsit přímo na svou zeď. Tento typ inzerce je zcela zdarma a osloví pouze ty lidi, které by tato pozice mohla zajímat. Počet oslovených potenciálních uchazečů je výrazně nižší, než u pracovních portálů. Prozatím je tento způsob stále v rozvoji, a začíná jej využívat stále více firem.

 

Vlastní webové stránky

Na vlastních webových stránkách můžete také prezentovat nabídku volné pozice. Toto je velice dobrý doplněk pro hledání nového zaměstnance, ovšem nespoléhejte na něj. Může se stát, že právě přes svou webovou stránku obsadíte vámi hledanou pozici, ale nebývá to pravidlem. Na web zavítají uchazeči, kteří firmu znají, a je jim pravděpodobně blízká, ovšem takových uchazečů bude velice málo a pravděpodobnost, že jim bude daná pozice vyhovovat, je nízká.

 

Diskuzní fóra

Takto je možné postupovat zejména u uchazečů, kteří ke své práci potřebují pracovat s webem, např. programátoři.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!