Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Jak pomůže při získávání nových pracovních sil internet?

Hodláte shánět zaměstnance, či spolupracovníky? Pak máte několik možností. Jednak můžete začít oslovovat své známé, dále pak můžete najmout personální agenturu, nebo můžete chytře využívat internetu.

Zatímco vaši známí jsou jen jistá omezená skupina a personální agentury jsou většinou velmi drahé, možnosti internetu jsou prakticky nevyčerpatelné a ještě k tomu velmi často zdarma. Možností je přitom hned několik, zdaleka nemusíte využívat jenom klasické internetové stránky pro pracovní inzeráty, ačkoliv tuto možnost byste zcela jistě opomíjet neměli. Na ty nejznámější pracovní portály se totiž dívá obrovské množství lidí. Pokud však budete chtít ukořistit zaměstnance na pozici speciální, nebo třeba někoho, kdo dříve o změně práce neuvažoval, ale pro vás by byl vhodný, pak musíte zvolit i jiná místa, kam svou nabídku vystavíte.

 

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Zapojte své stránky

Zcela jistě nezapomínejte na své stránky. Každá firma by měla provozovat na svých stránkách sekci Kariéra, nebo Volná místa, kde by měly být zveřejňovány vždy aktuální nabídky práce ve vaší společnosti. Po některých odbornících je případně poptávka prakticky neustále, proto zde můžete mít uvedeno, že právě o tyto odborníky se zajímáte neustále a že se vám případní zájemci mají hlásit. Vytvořte snadnou možnost odpovědi na inzerát pomocí pár kliknutí a odpovědního formuláře. Popište také to, jak ve vaší společnosti vypadá přijímací proces, případně přidejte nějaké to video.

 

Využívejte sociální sítě

Sociální sítě jsou pro vyhledávání zaměstnanců jako dělané. Aktivně hledat můžete například na sociální síti Linked, která je zaměřena profesně a kde lze vytvořit poptávku po určité profesi, nebo hledat pracovníky na základě určitých kritérií. Oslovovat své potenciální nové zaměstnance můžete také prostřednictvím vašich stránek na Facebooku, Google+ a Twitteru. 

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!