Děláme podnikání jednodušší

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Individuální přístup + úspora = ideální kombinace

Zapomeňte na nerudné úředníky, kteří se na vás tváří jako na největšího přítele. Na trhu existují firmy, které každému klientovi věnují komplexní odbornou péči odvíjející se od individuálních potřeb a požadavků. Co víc si přát? Jen musíte dobře vybírat.

Komplexní služby, silné postavení na trhu, výhodná cena, flexibilita, profesionální tým, bezpečí, pojištění odpovědnosti - to jsou hodnoty, které na list důležitosti sepíše drtivá většina uživatelů a žadatelů o účetní a daňové služby.

Mám zájem o konzultaci/služby ALTAXO.
Jak Vás mohu kontaktovat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Vedení účetnictvíSlužbu vedení účetnictví využívají zejména klienti, kteří mají zájem přenechat administrativu spojenou s účtováním své společnosti profesionálům. Ušetřený čas mohou věnovat své podnikatelské činnosti. Solidní firmy garantují stoprocentní odpovědnost za účtování společnosti dle platných právních předpisů.

Ve světě financí se vyplácí sázet na silného, stabilního partnera, který klientům dokáže vyhovět s každým požadavkem. Profitas.cz je jednou z předních společností působící na poli účetních služeb. V rámci daňového poradenství je ceněnou nadstavbou optimalizace.

Nesoustřeďte se pouze na vypořádání s administrativou vyplývající ze zákonných účetních povinností. Přidanou hodnotou je ušetření významných prostředků díky zefektivnění účetních procesů ve firmě, ve firemním okolí i ve vztahu k úřadům. Důležitým faktorem je minimalizace daňových odvodů skrze kvalitně zpracovanou daňovou optimalizaci.

To je příjemná změna. Nabízená služba si na sebe může sama vydělat. Ledabylý uživatel vidí pouze náklad na vedení agendy, ale prozíravý podnikatel dohlédne hlouběji až k finální úspoře, která pokryje i počáteční výdaj. A v případě finančních služeb neplatí příměr týkající se luxusních komodit – vysoká cena určuje vysokou kvalitu.

Existují subjekty, které skloubí příznivou cenovou politiku s výhradně individuálním přístupem a ke klientům přistupují jako k partnerům. Očekávanými, ačkoliv nikoliv automatickými, bonusy jsou flexibilní reakce na aktuální změny podnikatelské situace, zachování absolutní mlčenlivosti a loajality.

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!