Děláme podnikání jednodušší

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Co jsou to podnikatelské inkubátory?

Podnikání každý rozumný stát podporuje, a to již od útlého věku. A podporuje ho nejenom stát, ale třeba i jiné podnikatelské subjekty, protože více podnikatelů znamená také lepší situaci ve státu pro všechny. Zejména mladým podnikatelům mohou pomoci tzv. podnikatelské inkubátory. Víte, oč se jedná a v čem mohou inkubátory mladým podnikatelům pomoci?

Chcete začít podnikat? Pokud se chcete vrhnout do tohoto vzrušujícího a tak namáhavého způsobu výdělku, pak pouze dobrý nápad na podnikání nestačí. V začátcích podnikání je třeba zařídit celou řadu povinností – je třeba si pronajmout kancelář, zařídit internetové připojení, pořídit počítačové vybavení, nábytek… Právě s těmito nezbytnosti vám pomohou podnikatelské inkubátory, kterých utěšeně přibývá.

Jako podnikatelské inkubátory jsou označována místa, kam se mohou začínající podnikatelé uchýlit jednak pro radu, ale také si zde podnikání rozjet a s pomocí zde začít působit. Podnikatelské inkubátory jsou vhodné zejména pro ty podnikatele, kteří ke své činnosti potřebují pouze kanceláře a méně již skladové prostory. Podnikatelské inkubátory totiž nabízejí hlavně poskytnutí kvalitního zázemí, tedy kancelářské prostory za výhodné ceny, dále výhodné ceny další doprovodných služeb, které podnikatel potřebuje, jako je internet, telefonování, kopírování apod. Podnikatelské inkubátory disponují většinou jednou společnou recepcí, takže podnikatelé ušetří i za tuto službu.

Podnikatelské inkubátory dnes najdete hlavně u velkých univerzit, nebo u velkých podniků, velmi často se jedná o součást projektu pro inovace. Jejich služby v současné době můžete využívat v Praze, Ostravě, Brně, Hradci Králové, Zlíně, Plzni, Českých Budějovicích nebo Olomouci. Najdete zde velmi podnětné a přátelské prostředí, ve kterém komunikují i jednotlivé firmy uvnitř inkubátoru a vyměňují si své zkušenosti. 

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!