Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Jak ušetřit v začátku podnikání?

Začínáte podnikat? Pak jistě počítáte s určitými investicemi. Jistě se také budete co nejvíce snažit, aby tyto investice šly do těch podstatných záležitostí a abyste ostatní náklady osekali na minimum. Kde všude máte prostor pro ušetření počátečních investic?

Potřebujete vlastní kancelář?

Ceny nájmů se pohybují značně vysoko a částka za nájem tak představuje ve firemním rozpočtu značnou položku. Zamyslete se tedy nad tím, zda kancelář skutečně potřebujete a zda vám třeba nepostačí na určitý čas vaše domácí pracovna. Schůzky s klienty můžete provádět třeba v kavárně, kde je k dispozici Wifi, nebo ve firmě klienta.

Webová prezentace

Firemní stránky jsou dnes naprostou nutností, kdo není na internetu, ten jakoby ani nebyl. Ceny profesionálních webových prezentací se ale mohou vyšplhat velmi vysoko. Naštěstí lze využít nejrůznějších online systémů, které vám nabízejí vytvoření vlastní webové prezentace zdarma. Ačkoliv se jedná o nástroj zdarma, takové webové prezentace vypadají velmi dobře.

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Ušetřete za inzerci

Pokud začínáte podnikat, musíte o sobě dát určitým způsobem vědět. Jednak si můžete zaplatit drahou inzerci v médiích, nebo se můžete začít snažit sami a k inzerci využít sociální sítě. Zde platí, že to, kolik fanoušků budou vaše stránky mít, můžete do značné míry ovlivnit. Pokud vytvoříte zajímavý a přitažlivý obsah, pak si můžete zajistit vysokou sledovanost a reklamu takřka zdarma.

Využívejte aktivně internet

Snažte se co nejvíce komunikovat elektronicky. Faktury vytvářejte v počítači a pomocí elektronické pošty je posílejte svým odběratelům. Využívejte programy pro videokonference (např. Skype) a se svými klienty hovořte prostřednictvím internetu a webové kamery. Volejte prostřednictvím internetu – Skype či jiné webové služby nabízejí i možnost volat do mobilní a pevné sítě za značně snížené ceny. 

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!