Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Proč by se studenti měli pouštět do podnikání?

Již na studiu můžou studenti začít plnohodnotně podnikat a nastartovat tak svoji slibnou kariéru. Brigády už nejsou pro vás to pravé ořechové a chcete si trochu přivydělat ke studiu? Odpověď je snadná. Můžete začít podnikat. Získáte nové zkušenosti, které se vám budou ve vašem profesním životě hodit. Nemusíte se bát, pokud vám chybí základní finance do startu a rozjetí vašeho byznysu. Možná to ze začátku není jasné, ale proč se nepustit do něčeho, co lze vyzkoušet na nečisto?

U studentů vysokých škol se pokládá podnikání za vedlejší výdělečnou činnost. Stát za vás tedy uhradí sociální a zdravotní pojištění. K tomu budete mít i slevu na daních. Máte stále jistou alespoň školu v případě, že neuspějete na poli byznysu. Také vám škola pomůže vykrýt základní potřebné náklady a vy můžete dále studovat a získávat zkušenosti.

 

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Živíte jenom sebe

Při rozjezdu podnikání se nemusíte bát, že neuživíte vaši rodinu, příbuzné. Ve studentském věku si většina studentu musí poradit i s menšími částkami. To se také neodmyslitelně dá využít v podnikání. Nemusíte se proto bát vytvářet podnikatelský záměr s minimem nákladů a prostředků pro realizaci.

 

Obor studia zároveň i předmětem podnikání

Na vysoké škole budete moci dělat právě to, co vás baví, proto neváhejte vkročit i do podnikání ve vašem studijním oboru. Pokud využijete předmět studia pro podnikání, může vám to v budoucnu otevřít dveře do mnoha firem a velké množství pracovních míst. Studium nabízí spoustu kontaktů s odborníky s podobnými zájmy, prostředí k realizaci a zároveň se můžete i poradit s profesory, kantory, spolužáky. Podnikatelský nápad pak můžete rozvíjet za pomoci, kterou již potom nemusíte ve svém budoucím životě mít.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!