Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Šetření v nejrůznějších oborech podnikání

Začátky podnikání nejsou jednoduché a jednou z hlavních položek jsou náklady, které se občas šplhají do nechutných částek. Neuškodí znát několik tipů, jak ušetřit nebo snížit tyto sumy tak, aby pro vás byly zvladatelné. Základní triky v podnikání můžete uplatnit ve všech jeho oborech a navíc i ušetřit.

Zaútočte na sociálních sítích

Dnešní hlavním komunikačním prostředkem jsou sociální sítě, kde lidé sdílejí všechno a zároveň také všechno hledají pro své účely. Nač platit kampaň s billboardy, letáky a plakáty, když stačí si založit profil na Facebooku, Twitteru nebo Google+. Domluvte se se svými přáteli, aby profil vaší společnosti sdíleli a propagovali ho. Reklama je na světě a navíc jste za to neutratili žádné peníze a spotřebovalo vám to minimální množství času.

 

Udělejte si užitečné kontakty

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

V začátcích podnikání není lehké platit za všechny výdaje a náklady. Nebojte se přijít s jednoduchým řešením v podobě vzájemné výpomoci. Nabídněte za služby protislužbu a uvidíte, že se to vyplatí. Navíc si také uděláte jméno a začnete navazovat kontakty. U podnikání se v každém ohledu vyplácí, když znáte někoho, kdo vám může vypomoci.

 

Pracovna místo kanceláře

Hlavním výdajem začínajícího podniku jsou kanceláře. Vydržte se zařízením vaší vlastní a raději investujte do něčeho, co je skutečně potřeba. Pracujte na svých projektech zatím v pracovně a setkejte se se svými zákazníky na příjemných místech v restauracích, kavárnách nebo útulných barech. Pronájem kancelářských prostorů, vybavení kanceláře a účty za energii představují vysoké položky. A pro začínající podnikání nejsou příliš prospěšné. Pokud tedy není kancelář pro vás nezbytná, vyčkejte s jejím pořízením.

 

Stáhněte poplatky

Snažte se ušetřit na poplatcích. Stáhněte své měsíční účty za banku, telefonní operátory anebo účetnictví. Například externí vedení účetnictví je skvělá možnost, jak měsíčně snížit náklady. Nemusíte si platit drahou účetní a stačí, když si najdete firmu, která se tímto zabývá. Ceny budou o srovnání nižší. U telefonních operátorů najdete nepřebernou nabídku mobilních tarifů pro podnikatele. A u banky se nebojte vsadit například na internetové a mobilní bankovnictví. Je výhodné a navíc ho můžete bez poplatků využívat všude, kde se připojíte na internet.

 

Stačí, když si budete dávat pozor na tyto maličkosti a ušetříte měsíčně na nákladech vaší společnosti. Dopřejte jí klidný a pohodlný rozjezd tak, aby fungovala a zároveň výhledově prosperovala. Nabídněte něco nového a získejte za to mnohem víc. 

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!