Děláme podnikání jednodušší

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Když dva dělají totéž, není to totéž

Čas hraje v našich profesních i soukromých životech velmi podstatnou roli. Fakt nejlépe vystihuje příměr – Není čas, ztrácet čas. V podnikání, a jeho začátcích především, platí věta hned několikanásobně. Druhým velmi významným pozemským atributem jsou peníze. Podnikání bez nich nenastartujete.

PoradaMůžete si založit společnost s ručením omezeným na míru, můžete si koupit ready made společnost s ručením omezeným, anebo založit společnost s ručením omezeným s kapitálem. Služba je vhodná pro klienty, kteří nemají dostatečné finanční prostředky na splacení základního kapitálu s.r.o. (200 000 korun) a zároveň nepotřebují začít podnikat do 24 hodin.

Mám zájem o konzultaci/služby ALTAXO.
Jak Vás mohu kontaktovat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Parametry služby odráží to nejlepší z ready made společností a založení společností na míru. Jako první majitelé nově vznikající společnosti si sami určíte název, počet jednatelů a společníků, zapisované živnosti a sídlo firmy. Máte tedy úplnou kontrolu nad tím, jak nově vzniklá společnost bude vypadat. Jedná se o nejvýhodnější a nejsnazší způsob, jak začít podnikat pod svojí firmou.

Poradenská společnost MoyMoy s.r.o. zakládá firmy, na rozdíl od konkurence, jako neplátce DPH a výsledná cena je tak v průměru zhruba o pětinu nižší. V ceně založení s.r.o. je mimo jiné poskytnutí kapitálu 200 000 korun na dobu nutnou k zapsání společnosti do obchodního rejstříku.

Většina začínajících společností se na trhu potřebuje rychle prosadit a získat první zákazníky. Internetové stránky jsou nejsnazší cestou propagace služeb. Dodavatelů webových řešení je mnoho, ale ne každý umí nabídnout ideální řešení ušité na míru. A jsme zase u toho – Není čas, ztrácet čas. Když dva dělají totéž, není to totéž.

Vysoce sofistikovaný web, nebo jenom nástěnka se základními informacemi? E-shop ANO nebo NE? Je nutná prezentace firmy na Facebooku a ostatních sociálních sítích? A co všeobjímající pojem internetový marketing? Na začátku se budete muset rozhodnout, které služby budou pro vaše podnikání užitečné a které je lepší oželet a ušetřit tak čas i peníze. Situaci vám ulehčí profesionálové v oboru s mnohaletou praxí.

Konkurence na poli internetových stránek je velká. Sektor, kterému vládnou SEO optimalizace a PPC kampaně, utěšeně bobtná každým dnem. Velmi důležité je v pravidelných intervalech provádět analýzu použitelnosti webu, tedy jinými slovy uživatelské jednoduchosti. Nezapomínejte ani na grafické propagační materiály v tištěné nebo elektronické podobě, vizitky či logo. Vše by mělo podporovat jednotnou kulturu společnosti.

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!