Děláme podnikání jednodušší

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Od Prahy po Ostravu. Od úspor po prestiž

Podnikatelé z celé České republiky zbystřete. Trápí vás vysoký pronájem kancelářský prostor, nebo nechcete mít sídlo firmy v místě trvalého bydliště? Vaše problémy mají elegantní řešení. Využijte služeb virtuálního sídla firmy. Nezískáte pouze prestižní adresu, čerpat můžete i další výhody.

Virtuální sídloK sídlu společnosti se váže celá řada povinností a za jejich nedodržováním se skrývají nepříjemné sankce a pokuty. Jestliže se pro změnu svého působiště rozhodujete, máte na výběr: Buď nastudovat nezbytnou legislativu, nebo využít služeb renomovaných společností, které se na problematiku virtuálních sídel specializují.

Mám zájem o tuto společnost

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Profesionála od amatéra rozpoznáte snadno. Zaměřte se na globálnost řešení situace, garantované doplňkové služby či poměr cena versus kvalita. Alfou a omegou je propracovanost a preciznost. Mezi firmy, které na poli virtuálních sídel usilují o co nejkomplexnější nabídku, patří společnost Office Place CZ.

Seznam sídel není omezen pouze na hlavní město či moravskou metropoli. Vedle dvou největších českých měst může vaše firma sídlit také v Ostravě, Olomouci či na Kladně. Firma má široký záběr. Vybírat můžete podle ceny, prestiže, nebo osobní sympatie k dané lokalitě.

Na jednom pólu jsou adresy vhodné spíše pro poradenské firmy, advokáty, IT firmy a vůbec všechny, kteří chtějí dělat dobrý dojem na své klienty. Na druhém nabývají na významu požadavky na příznivou cenu sídla či na přívětivý přístup finančního úřadu.

Společnost Office Place CZ není plátcem DPH, ceny jsou tedy konečné. Takové vyúčtování v současné době nezprostředkovává nikdo jiný. Nejlevnější virtuální sídla v České republice jsou velmi výhodné pro začínající společnosti. Nákupem služeb ušetříte, a to se do začátků hodí.

Jednoznačné benefity zaručují doplňkové služby. Na adrese virtuálního sídla bude přijímána pošta, kterou si můžete nechat přeposílat nebo scanovat. Možný je i výběr z datové schránky. Sektor prochází dynamickým vývojem a pouze firmy, které neustále rozšiřují portfolio svých služeb jsou zárukou kvality.

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!