Děláme podnikání jednodušší

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Podnikání na ose venkov – Praha – Evropská unie

Žijeme ve světě neomezených možností. Má to ovšem jeden drobný háček. Musíte mít alespoň trochu pod čepicí, abyste dokázali příležitosti zužitkovat ve vlastních prospěch, zisk a lepší budoucnost. V podnikatelské sféře se cení nápad. Realizace a zajištění nezbytných administrativních okolností je hračka. Pokud tedy víte, na koho se obrátit.

PodnikáníNašli jste díru na trhu a hodláte prorazit v Čechách, následně v Evropě a nakonec si vydobýt renomé ve světě? Entuziasmus je v podnikání je důležitý. Zároveň vás ale tíží, že jste z malého města a nechce se vám stěhovat do metropole? Neklesejte na mysli. Nevzdávejte se konkurenčních výhod a pro udržení příznivého dojmu na Vaše obchodní partnery si ve městě zřiďte virtuální sídlo firmy. Ušetříte jak za pronájem, tak za dopravu.

Mám zájem o tuto společnost

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Venkov poskytuje příležitosti pro začínající podnikatele mnoha různých oborů. Pro spojení se svými zákazníky už rozhodně není nutný osobní kontakt. Můžete využít e-maily, newslettery, letáky nebo sociální sítě. Česká republika je členem Evropské unie a z Prahy už není složité expandovat do ostatních zemí Evropy.

Někdo může namítat, že nejjednodušší a nejlevnější je mít sídlo firmy v bytě na nebo na adrese trvalého bydliště. Triviální a očekávaná úvaha má však řadu slabin. Může totiž ohrozit celkovou image firmy, ztížit kontakt s obchodními partnery a veřejností nebo ohrozit váš soukromý majetek.

Na schůzky můžete klienty zvát do restaurací a kaváren nebo využívat služeb virtuální kanceláře, a to jednorázově i dlouhodobě. Například pražská adresa působí seriózněji a vzbuzuje větší důvěru. Kapacity velkých měst - Prahy, Brna, Olomouce či Ostravy ještě nejsou zcela zaplněny.

Jestli po sídle v centru toužíte, ale nemůžete si jej z finančních důvodů dovolit, je právě virtuální kancelář zajímavým řešením. Pokud o využití virtuálního sídla uvažujete, věnujte čas výběru firmy, na kterou se obrátíte.

Právě tento základní okamžik často rozhodne o vašem úspěchu či neúspěchu. Domnělá ztráta času se vám v budoucnu několikanásobně vrátí. Obracejte se na firmy, které vám umí pomoci levně založit společnost, prodat ready made společnost, pronajmout virtuální sídlo a zároveň vést účetnictví. I takové na české trhu jsou.

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!