Děláme podnikání jednodušší

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Start podnikání od A do Z přehledně a jedné adrese

Založení s.r.o. na míru, ready made s.r.o., poskytnutí sídla, vedení účetnictví, tvorba webu a marketing. Dělá se vám ze všech pojmů mdlo? To chce klid a věnovat několik minut surfování na internetu. Velmi záhy zjistíte, že doba velmi výrazně pokročila a poskytování internetových služeb opravdu nemá limitů, alespoň v podání předních hráčů.

Ready madeDali jste si kafe a úvodní panika opadla. Nyní problematiku probereme v klidové frekvenci. Když si termíny na začátku ještě jednou přečtete a sečtete vyjde vám jednoduchý a správný výsledek. Jedná se o proměnné, bez kterých podnikání nemůže existovat.

Mám zájem o tuto společnost

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Obchodní společnost založit musíte, bez sídla se neobejdete, účetnictví je základ, webové stránky a marketingová strategie jsou na začátku 21. století nezbytné. A teď ta dobrá zpráva. Existuje pár firem, které se o všechny nezbytně nutné záležitosti postarají. Úvodní apatie se mění v euforii, protože založení podnikání nikdy nebylo jednodušší.

Teď se ukáže, jací jste manažeři a zda dokážete udělat na samém startu správné rozhodnutí spočívající ve výběru zprostředkovatele. I zde pro vás máme radu. Zaměřte se na komplexnost řešení. Proč budete jednotlivé kroky řešit s několika firmami, potažmo lidmi, když to není nutné.

MoyMoy s.r.o. je přední poradenskou společností v oblasti poskytování kompletního servisu při zakládání obchodních společností, prodeji ready made společností, poskytování sídla a obchodní adresy pro vaši firmu a při poskytování dalších přidružených služeb.

Založení společnosti s ručením omezeným je v České republice považováno za časově i finančně náročný proces. Podnikatel kvůli nepřehlednosti právního řádu čelí mnoha administrativním, právním i finančním nástrahám. Podnikatelsky efektivní je proto využít služeb specialistů v oboru včetně servisu a poradenství od sepsání zakladatelské listiny až po obdržení výpisu z obchodního rejstříku o úspěšném zapsání společnosti.

Máte obavy, že se se svým záměrem nevejdete do připravených škatulek? Řešení nabízí služba založení společnosti s.r.o. na míru, která představuje cenově dostupnější alternativu než odkup ready made společnosti. Společnost je nově zakládána s ohledem na individuální požadavky klienta a obvykle je zapsaná do 7 až 8 pracovních dnů od okamžiku podpisu smlouvy.

Nesporným benefitem je úspora času, který můžete plně investovat do rozvoje podnikání. V ceně založení společnosti s ručením omezeným je už zahrnut ucelený servis včetně 100% jistoty zápisu společnosti do obchodního rejstříku.

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!