Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

O společnosti

ALTAXO vzniklo v roce 2013 sloučením 4 společností zabývajících se poradenskými službami v oblasti zakládání a prodeje obchodních společností, virtuálních sídel a dalších přidružených služeb. V současnosti patříme mezi přední české společnosti v tomto oboru a spolupracujeme s desítkami fyzických osob a společností. Během roku 2018 jsme dosáhli nárustu našich tržeb o 10% v oblasti obchodních společností a sídel a nárustu tržeb o 39% v účetních službách.

V portfoliu našich služeb naleznete zakládání a prodej obchodních společností (s.r.o., a.s. a SE), nejširší nabídku vlastních virtuálních sídel v ČR, zakládání a prodej zahraničních společností, vedení účetnictví a daňové poradenství, likvidaci společností, odkup společností a další, přidružené služby.

Náš tým se v současnosti skládá z 27 interních pracovníků, kteří jsou Vám plně k dispozici.

Sídlíme v Praze, máme zřízeny pobočky v Brně, jsme schopni na schůzky přijet kamkoliv v rámci ČR.

Klademe maximální důraz na spokojenost naší klientely s vědomím faktu, že právě tato veličina je rozhodující pro úspěch jakékoliv poradenské společnosti. Nabízíme flexibilitu, otevřenost a individuální přístup.

Na následujících stránkách naleznete podrobnější přehled našich služeb. Věřím, že si u nás vyberete a budu se těšit na naší případnou budoucí spolupráci!

 

Ing. Přemysl Kubáň

předseda představenstva

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!