Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

O společnosti

ALTAXO vzniklo v roce 2013 sloučením 4 společností, které se zabývají poradenskými službami v oblastech zakládání a prodeje obchodních společností, odkupu společnostívirtuálních sídel, vedení účetnictví a dalšími přidruženými službami.

V současnosti jsme největší společnost v tomto oboru na česko-slovenském trhu.  Spolupracujeme s desítkami odborníků v oblasti účetní a daňové problematiky, dále s notáři a advokáty. Máme několik tisíc klientů, mezi které mimo jiné patří advokáti, notáři a státní i nestátní organizace. 

Naše společnost neustále roste: za rok 2019 tržby v oblasti služeb pro podnikatele narostly o 20 %, v roce 2020 o 28 %, v roce 2021 o dalších 13 % a v roce 2022 o dalších 5 %. V poskytování účetních služeb byl nárůst tržeb v roce 2019 o 11 %, v roce 2020 o 20 %, v roce 2021 o dalších 10 % a v roce 2022 o dalších 16 %. Souhrnný obrat za všechny služby za rok 2021 dosáhl 51,4 milionu Kč. V roce 2022 byl nárůst obratu o 10 % na celkových 56,5 milionu Kč.

Specializujeme se na poskytování komplexních služeb pro podnikatele po celé ČR i SR, což z nás na trhu činí první volbu pro klienty, kteří podnikají v obou zemích zároveň.

V portfoliu našich služeb naleznete zakládání a prodej obchodních společností (s.r.o., a.s. i SE), nejširší nabídku vlastních virtuálních sídel v ČR, zakládání a prodej zahraničních společnostívedení účetnictví a daňové poradenství, likvidaci společnostíodkup společností a další přidružené služby.

Náš tým se v současnosti skládá z více než 50 interních a externích pracovníků, kteří jsou Vám plně k dispozici.

Sídlíme v Praze, máme zřízeny pobočky v Brně a Bratislavě.

Klademe maximální důraz na spokojenost našich klientů s vědomím toho, že právě tento faktor je rozhodující pro úspěch jakékoliv poradenské společnosti. Nabízíme flexibilitu, otevřenost a individuální přístup.

Na následujících stránkách naleznete podrobnější přehled našich služeb. Věřím, že si u nás vyberete a budu se těšit na naší případnou budoucí spolupráci!

 

Ing. Přemysl Kubáň

předseda představenstva

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!