Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Jak na sídlo firmy, když poskytujete služby?

Ať už prodáváte zboží nebo poskytujete nějaké služby, vždy je potřeba věnovat dostatek pozornosti výběru vhodné lokality pro sídlo firmy a mnoha dalším aspektům s touto problematikou souvisejícím. Služby můžeme rozdělit do několika oblastí. Nejběžněji se pak můžeme setkat se službami řemeslnými, administrativními, finančními nebo také s různým poradenstvím. Sídlo firmy je potřeba situovat v takové lokalitě, která vám přinese zisky a ideálně bude spojena s nízkými náklady.

Sídlo firmy ve městě 

Pro každého obchodníka, který poskytuje nějaké služby, se vyplatí sídlo ve městě (například sídlo firmy Praha). Ačkoliv jsou ve městech vyšší nájmy, vyšší ceny z pozemky a stavby, můžete zde také dosáhnout vysokých zisků. Obzvlášť jestliže chcete své služby nabízet ve velkém a postavit si na nich celý svůj byznys. Přesuňte se do lokality, kde bude po vašich činnostech poptávka. Udělejte si pečlivý průzkum trhu a poskytnutí sídla klidně svěřte nějakému odborníkovi, který pro vás najdete to nejvhodnější. Ve městě také bude na očích všem svým potenciálním klientům, zákazníkům i obchodním partnerům. Dobrá dopravní i technická infrastruktura bude zajištěna.

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Specifika řemeslných služeb a drobných živnostníků 

Zajímavých zisků se však dá dosáhnout v kterékoliv části republiky. Po mnoha typech řemeslných služeb, je vyšší poptávka na venkově než ve městě. Jedná se například o kominictví, různé opravny, kadeřnictví, čistírny apod. Tyto služby se tak dají nabízet i přímo na sídlištích. Můžete podnikat z domu a ke schůzkám ve městě využít například tak zvanou virtuální kancelář. Ta vám zajistí seriózní prostory pro jednání s vašimi klienty a partnery. Navíc budete do veřejného rejstříku a na všechny dokumenty moci uvádět prestižní sídlo. Pro virtuální kancelář se můžete rozhodnout dlouhodobě i příležitostně.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!