Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Možnosti občerstvení u sídla společnosti

Každý zaměstnavatel má povinnost svým zaměstnancům zajistit možnost občerstvení, a to buď přímo ve firemních prostorách nebo někde v jejich blízkosti. Tedy i restaurační zařízení, různé hospůdky a kavárny jsou rozhodující pro skutečnost, do které lokality své sídlo firmy umístíte. Obecně jsou prostory v těchto oblastech dražší než lokality bez možnosti občerstvení.

Kdo občerstvení využije 

Občerstvení využijete vy sami, vaši zaměstnanci, kolegové a také obchodní partneři. Můžete je brát na schůzky a jedná do útulné restaurace za rohem od vaší kanceláře. Ta by však neměla být příliš vzdálena. Vaši pracovníci by si měli stihnout dát oběd během půl hodinky. Jestliže vybíráte sídlo firmy, zaměřte se tedy i na restaurace v okolí a to, jak v nich vaří a za jaké ceny. Při poskytnutí sídla druhou osobou se ptejte svého pronajímatele. Pravděpodobně danou lokalitu bude znát a bude vám tak moci podat mnoho užitečných informací. Jestliže máte sídlo firmy v Praze, dobrá restaurace pravděpodobně nebude problém. 

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Jestliže však nechcete brát své partnery do restaurace a vaše prostory se vám nezdají dostatečně reprezentativní, můžete využít služby zvané virtuální kancelář. Díky ní získáte za symbolický poplatek prostory, které v domluvený čas můžete vyžít ke všem svým schůzkám.

Kuchyňka ve firmě 

Mnoho firemních prostor je dnes běžně doplněno malou kuchyňkou. V případě větší administrativní budovy tyto prostory mohou být sdílené. Najdete v nich obvykle rychlovarnou konvici, ledničku či mikrovlnou troubu. Kuchyňku můžete využít k přípravě svačin, snídaní a dalšího drobného občerstvení. V mikrovlnné troubě si rovněž můžete ohřívat své obědy. Zaměstnanci ji mohou i nemusí využívat, rozhodně ale přispívá k příjemnému a komfortnímu pracovnímu prostředí. Ve vlastních prostorách na ni můžete vyhradit malou místnost o pár metrech čtverečních nebo si kuchyňské vybavení dát přímo do své kancel&aaacute;ře.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!