Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Pronájem nebo koupě konferenční místnosti

Konferenční a školící místnosti během roku mnoho firem jistě často využije. Dají se použít pro výuku a pravidelné proškolování zaměstnanců, konference nebo prezentace. Mnohdy tyto akce mohou navštívit i občané z řad široké veřejnosti. U konferenčních místností je pronájem něčím běžným. Pokud ale máte dostatek místa ve své firmě, můžete si tuto místnost i sami zařídit podle sebe.

Vlastní konferenční / školící místnost 

Jestliže máte mnoho zaměstnanců a konference jsou u vás na denním pořádku, pak by taková místnost měla doplňovat i vaše sídlo firmy. Při její realizaci se zaměřte na nutnou velikost, aby se vám pak nestalo, že místnost nebude dostatečná svou kapacitou. Rovněž ji využijete, pokud pořádáte vlastní školení pro veřejnost, externisty nebo když je školení náplní vaší práce. Vlastní prostory také oceníte, když podnikáte v malé obci, ve které není možné vhodné prostory pronajmout. Jednorázový poplatek za pronájem spolu s náklady za dopravu by se nevyplatil. 

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Nezapomeňte na to, že vlastní místnost vyžaduje investici značného množství finančních prostředků. Proto je dobré později vybavenou místnosti pronajímat. Můžete si z ní vytvořit například virtuální kancelář nebo ji obecně poskytovat tomu, kdo bude potřebovat sám školit.

Pronájem konferenční místnosti 

Pronájem konferenční nebo školící místnosti je běžný především ve větším městě. Jestliže máte sídlo firmy v Praze - v jejím centru - pravděpodobně nebudete mít dostatek místa pro vlastní školící prostory. O místnost se nemusíte nijak starat, udržovat je. Místnost si navíc pronajmete i se zařízením. Pro sídlo firmy Praha se tak jednoznačně vyplatí pronájem. Mohou ho využít drobní živnostníci i velké firmy, které školení pořádají jen jednou za čas. Výhodou pronajímaných prostor je to, že se často nacházejí přímo v centrech.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!